Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Ha naponta tornázok videókra...

Ha naponta tornázok videókra (kb.10-15 perc) akkor az is meg fog rajtam látszódni, vagy csak ha 40-60 perceseket csinálok?

Figyelt kérdés
XHIT Dialy, BeFiT videókra szoktam mozogni, és érdekel, hogy folytassam-e, vagy pedig nem lesz eredménye.

2014. ápr. 20. 14:19
 1/6 anonim ***** válasza:
Ha most kezded, akkor eleinte ennyi is hasznos, de majd komolyabb edzések kellenek. A meglátszódást nem tudom mire érted, mert izmosodáshoz is és zsírleadáshoz is más-más étrend kell, tehát az a lényeg, hogy mennyi a makrotápanyag-beviteled: fehérje, zsír, ch.
2014. ápr. 20. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Ha nagyon kezdő vagy akkor kicsit fittebb leszel de egy idő utan sehová sem vezet.

Főleg ha fogalmad sincs az étrendről meg a regenerációról.

2014. ápr. 20. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

De csak most nézem pontosabban: 10-15 perc?!


Normális sportokban ez bemelegítésnek is kevés..

2014. ápr. 20. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Heti 3 brutális súlyzós edzést végzek, naponta 1 óra aerob edzéssel MINDENNAP és így is lassul a zsírvesztés.Vért izzadva is sokáig fog tartani elérnem egy rendes fizikumot és te azt képzeled, hogy ilyen bolhafingnyi energiabefektetéssel majd látszani is fog valami?Fogadjunk nő vagy, igazam van vagy igazam van?Ééédesistenem
2014. ápr. 20. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Nem tudom, hogy ezek milyen videók, de ha nagyon intenzív edzés, akkor napi 10-15 perc is meg fog látszódni, hosszútávon legalábbis mindenképp. (bár ez az étkezéstől is nagyban függ)
2014. ápr. 20. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:

Az intenzívebb videókból simán jó. :) Persze egy 30-40 perces még jobb. Mindig csinálj belőlük kettőt ha van rá időd, és az úgy már rendes edzés.

Sokkal többet ér 20 perc intenzív mozgás, mint 60 perc lötyögés.

2015. jan. 7. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!