Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » L-carnitin pezsgotabletta...

L-carnitin pezsgotabletta kuzdosport mellé?

Figyelt kérdés

17/f vagyok.(17 évesen szabad egyáltalán karnitint szedni ?)


Thaibox edzésre járok,mellette saját testsúlyos edzést szoktam végezni.


Van egy kevés zsír foleg a hasamon.

Nagyjából megértettem a táplálkozási alapokat,tudom,hogy fogyáshoz diéta kell.

Az lenne a kérdésem,hogy L-carnitin pezsgotablettát szedhetek,hogy ha a teljesítményemet akarom novelni az edzéseken és szeretném,ha szálkásodnék ?


Elore is koszi a válaszokat!



2014. ápr. 22. 13:10
 1/4 anonim ***** válasza:
Nincs hatása az orálisan szedett karnitinnak. Thaibox nem fog szellemileg leterhelni, maradék energiáiddal utána tudsz nézni a szálkásító táplálkozásnak.
2014. ápr. 22. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Tudtommal a fizikai teljesítmény is novekszik tole.Kitolja a tejsavasodást,fáradságérzetet
2014. ápr. 22. 15:36
 3/4 anonim ***** válasza:

Tudtoddal a thaibox egy értelmes küzdősport.


Vannak nézetkülönbségek, én az általam alkotott valósághoz viszonyítom a nézetkülönbségeket.. és tévhiteknek nevezem őket.


De mindig ott van a lehetősége annak, hogy a saját nézetem téves, így én alapozok tévhitekre. Csak kicsi rá az esély, mert pont én kételkedem először mindenben, és keresem direkt az 'igazságot'.

Amit nyilván nem kaphatok sohasem meg, de azért közelíthetem. Márpedig az igazság inkább az, hogy a karnitint ma jó pénzért el lehet adni, de a tested eleget szintetizál, értelmetlen külön enni belőle.

2014. ápr. 22. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:

Szia! Én nem küzdősportolok,csak simán kondizom de szedek L-karnitint. Nekem az a tapasztalatom hogy több lesz tőle az energiám,kevésbé vagyok éhes és többet tudok teljesíteni. De ha szálkásítani akarsz akkor mindenképpen az étrendedre is oda kell figyelned,a 70% azon múlik. Próbáld ki hogy rád milyen hatással van és döntsd el hogy megéri-e. Ha ugyanarról a pezsitabiról beszélünk akkor 990 ft nem nagy kiadás,egy tesztet megér a dolog :D

19/L

2014. ápr. 23. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!