Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Ti hogyan készültetek/készülné...

Ti hogyan készültetek/készülnétek fel az NKE-RTK alkalmassági vizsgára?

Figyelt kérdés

A fizikai részére gondolok persze. :)

10.es vagyok, 160 centi és 54 kiló, lány. Az egyetlen dolog ami érdekel a nyomozósdi, de sajnos nem vagyok túl kitartó és sportember sem...de nem szeretném hogy ezen múljon. Ti hogy készültetek fel?

[link]



2014. ápr. 22. 16:28
 1/6 anonim válasza:
100%

Nem vagy túl kitartó és sportember sem?

Akkor mégis mit vársz pontosan?


Én úgy készültem fel rá hogy edzettem. Futottam, fekvőztem, húzockodtam. Csak hogy ez kitartás nélkül nem fog menni.

Gondolom láttad a ponthatárokat. Tanulj mint állat, legyél 5-ös tanuló, és csinálj emelt érettségit, valamint emelt nyelvvizsgát. Ezt csináld 12-ig. 12. osztály szeptemberében ha elkezdesz készülni abból ami a felvételihez kell bőven fel tudsz készülni.


De kitartás nélkül mit sem ér. Ha úgyérzed h á majd holnap készülök, á még ráér. Akkor inkább hagyd az egészet.

2014. ápr. 23. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Igaza van az első hozzászólónak, kitartás nélkül nem fog menni és értelme sincs. A későbbi munkádat sem fogod tudni elvégezni ezeknek a tulajdonságoknak a hiányában.

Nekem is voltak napok, amikor semmi kedvem nem volt készülni, sőt futni is utálok, de mivel ez a legnagyobb célom, minden nap végiggondoltam, hogy miért is teszem. Ha nem vagy elég kitartó, esélytelen. Fejben dől el minden.

2014. ápr. 23. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

sportban nem vagyok kitartó, másban igen..

engem is ez érdekel, és úgysem fogom hagyni, hogy ez álljon az utamba, csak tapasztalatokra voltam kíváncsi, hogy ki mit csinált felkészülésképpen

2014. ápr. 24. 20:03
 4/6 anonim ***** válasza:
Nem bántásból írtam, ne értsd félre. Csak azt akartam mondani, hogy a sportnál ugyanúgy fontos a kitartás, ott is lesz testnevelés bőven. Ha átmész az alkalmasságin, de egyébként nincs kitartásod, akkor mi lesz veled alapkiképzésen?
2014. ápr. 25. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
ha már sikerült elérnem, hogy felvegyenek már muszáj lesz megcsinálnom, és továbbra is azt vallom, hogy ott sem azt szeretném hogy ez legyen a baj, lesz elég nehéz tantárgy mellette amúgy is.
2014. ápr. 26. 17:55
 6/6 anonim ***** válasza:

nem egy NASA program a dolog

ha meg tudsz csinálni 20 fekvőt, és 30 a követelmény akkor csináld addig amíg meg nem lesz, ennyire egyszerű

ha ez nem megy, mert nem vagy kitartó és nincs kedved hozzá, és nem vagy megáldva olyan fizikummal h gond nélkül meglegyen nos.. van egy mondásom erre

az eredmény pontosan olyan lesz, mint a hozzáállás.

Üdv az NKE HHK-ról

2014. nov. 28. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!