Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Nyár végére mennyit tudnék...

Nyár végére mennyit tudnék leadni?

Figyelt kérdés
180.1cm vagyok,14 éves és 80kg..nem tartom magam kövérnek de nem is vagyok egy adonisz..nyár végére valamennyire le akarok adni ebből a súlyból,és kicsit sportosabb szeretnék lenni,ha egész nyáron napi 3 órába tekerek akkor mennyit tudok leadni,úgy hogy emelett helyesen is étkezem.

2014. ápr. 27. 17:33
 1/8 anonim ***** válasza:
Jó étrenddel heti 0,5-1 kg-ot tudsz zsírból fogyni és ehhez nem is kell napi 3 óra edzés. Elég lesz heti 3-4, 50-60 perces aerob edzés és menjen mellé erősítő edzés is.
2014. ápr. 27. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
az aerob edzésen mit értesz?
2014. ápr. 27. 17:37
 3/8 A kérdező kommentje:
De én mindenképpen biciklizni szeretnék
2014. ápr. 27. 17:47
 4/8 anonim ***** válasza:
A bicajozás is az, ha nem túl magas a pulzusszám.
2014. ápr. 27. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Szóval akkor nyár végére kb 12-13 kg-ot tudnék leadni?
2014. ápr. 27. 17:55
 6/8 anonim ***** válasza:
igen. Lehet többet is fogyni, de akkor nagy arányú izomvesztés lenne, így a végső formád nem lenne jó.
2014. ápr. 27. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Én úgy szeretném hogy zsír menjen le és izom nőljön
2014. ápr. 27. 18:38
 8/8 anonim ***** válasza:

Az úgy nem megy általában, illetve kövér kezdőknél kis ideig előfordulhat, de nem jelentős.

Egyébként:

Egyszerre nem tudsz fogyni (szálkásodni) és izomban pedig nőni naturálban, mivel különböző étrend kell hozzá. Az egyikhez szálkásító diéta (kalóriadeficitet jelent energetikailag) szükséges, az izomnöveléshez pedig tömegnövelő étrend (kalória plusz).


A bicajozástól pedig nem leszel izmos, kellene mellé saját testsúlyos edzés. Keress rá a fegyencedzésre. Pár év múlva pedig ha gondolod, akkor mehet súlyzós is.

2014. ápr. 27. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!