Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Voltál már bodyArt órán? Ez...

Voltál már bodyArt órán? Ez olyan nagyis sport?

Figyelt kérdés
Egyszer elmentem egy gerinctréning órára, és csupa nyugdíjas volt rajtam kívül, ami olyan volt, mintha rossz helyre tévedtem volna. Néztem ezt a bodyArt-ot, kipróbálnám, de nem akarok ugyanabba a hibába esni. Ez is olyan lassú óra, mint a gerinctréning? Vagy itt vannak keményebb részek is, és nem csak idősek járnak? Ha voltál már, akkor írd meg, milyen volt.

2014. máj. 15. 16:55
1 2
 11/18 *Glissade* ***** válasza:

Kell hozzá némi testtudat! Nagyon sokan csinálják " csúnyán" koordinálatlanul, szabálytalanúl.

Én táncos vagyok îgy sem a koordinációmmal sem az állóképessêgemmel nem volt kimondottan probléma.

Viszont a tánchoz nem hasonlítható a nehézsége mert percekig ugyanazt csinálod max csak az irányt váltogatod.

A zene ritmusát meg könnyű eltalálni, mert sima 4/4-es

2014. máj. 16. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 A kérdező kommentje:

Azt mondják, attól is függ az élmény, hogy jó edzőt fogj ki. Te kinek az órájára jársz? Ő jó edző?


Borsodi Balázst és Lencsés Ritát szoktam látni gyakran emlegetni a dw kapcsán. Ők a hazai meghonosítói, vagy ilyesmi.

2014. máj. 16. 18:15
 13/18 *Glissade* ***** válasza:

Akihez én járok nemsokára leadja az óráit.

Szerintem jó oktató, de hamarosan új hellyett kell keresnem.

2014. máj. 16. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 *Glissade* ***** válasza:
Járnak hozzánk fiúk is dw.- ni. Persze attól függ mi a célod.
2014. máj. 16. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 A kérdező kommentje:
A célom annyi, hogy legyen valami kardió óra, ami motivál a mozgásra. És lehetőleg ne érezzem magam rajta hülyén férfiként, szóval ne legyen csajos mozgásforma, hanem passzoljon egy férfihez is. :)
2014. máj. 16. 18:52
 16/18 *Glissade* ***** válasza:

A dw. az egyedüli cardió ezek közül.

Szerintem nem csajos óra.

2014. máj. 16. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 A kérdező kommentje:
Te egyébként hány éves vagy? Csak kíváncsi vagyok, hogy egy huszonéves leányzó ajánlja nekem a dw-t, vagy egy sportos harmincas, esetleg egy negyvenes? Mert ez is árnyalja a képet, hogy kinek jön be. :)
2014. máj. 16. 20:22
 18/18 *Glissade* ***** válasza:

Sportos 23 éves vagyok;)

És te?

2014. máj. 16. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!