Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Van aki mar hasznalta huzamoss...

Van aki mar hasznalta huzamossabb ideig, rendszeressen a hasizom edzéshez a kereket?

2014. jún. 1. 11:43
1 2
 1/12 A kérdező kommentje:
2014. jún. 1. 12:00
 2/12 anonim ***** válasza:
Nagyon jó eszköz a törzs erősítésére. De ez vicc kategória amit ez a nő a haskerékkel csinál. A teljes kigurulás alsó pozíciója olyan, mint a superman fekvőtámaszé. És onnan kellene felálni. Mielőtt elkezded nem árt, ha jól megy a kisétálós fekvőtámasz és a superman fekvőtámasz. A térdes változatnál is sokkal lejjebb lehet menni, mint ami a videón van. Először ezzel kezdj. Az álló változatnál jó módszer, ha egy falig gururlsz, aztán ahogy fejlődsz, egyre távolabb mehetsz a faltól, végül mehet a teljes. Itt egy hasznos írás erről az eszközről: [link]
2014. jún. 1. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Valahogy így kellene kinéznie: https://www.youtube.com/watch?v=h4sb7v0_5N0
2014. jún. 1. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:

eleg kemeny video :)

Tudnal olyan videot ajanlani ahol bemelegitenek,...ugy ertem ez elott ha elkezdem hasznalni konnyen meglehet huzodni es jo lenne egy olyan gyakorlat (video ) ami azert megelozne ezt

2014. jún. 1. 14:09
 5/12 anonim ***** válasza:
A kisétálós fekvőtámasz jó bemelegítésnek. Gondolom még nem használtál haskereket. :) Ha így van, akkor jó ideig még ne is álmodj arról, amit az általam linkelt videóban láttál.
2014. jún. 1. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
régen volt nekem mar jo par evvel ezelott,de eltort :S
2014. jún. 1. 14:26
 7/12 anonim ***** válasza:
Sajnos nem igazán találok megfelelő videót. https://www.youtube.com/watch?v=fR_NtKjh47U A kisétálós fekvőtámasz ilyen lenne, csak lehetne még előrébb/lejjebb menni. De nem sikerülhet minden azonnal. :) Remélem az edzésed nem csak törzs erősítésből áll. Azt azért még hozzáteszem, hogy a kisétálós fekvőtámasz jó bemelegítésbe és jó hatása van azokra az izmokra, amit a haskerék megdolgoztat, de az közel sem elég, ha csak ebből áll a bemelegítés az edzés előtt.
2014. jún. 1. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
hasizom edzéshez nincs szükség ilyenre. pénzbe kerül és még tönkre is teheti a csuklót. inkább a súllyal nehezített felülés, függő felülés, vagy kombinációja.
2014. jún. 1. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:

de pl a csuklot ennyi erovel a fekvo is tonkre teszi nem?!


azert gondoltam erre mert hogy ez megnyujt egy kicsit...nekem az osszes zsir a derkamra rakodik le :S

Egesz nap ulok,suli azutan othon tanulasnal....

Nem vagyok kover amugy :) csak a testalkatom ronda,korte alaku a hasamnal,deroknal. Ezzel gondotlam megnyujtom azta befeszult ulo pozt...ami preseli a hasamat.

Tudom nincs helyi fogyas,stb...de olvastam olyat pl. hogy amire eddzel vagyis mozgatod ott ugymond fellazul a zsir es igy konnyebb a fogyas onnand :D valami hasolo volt

2014. jún. 1. 19:33
 10/12 anonim ***** válasza:
Miért tenné tönkre a csuklót? AZ enyémnek valamiért semmi baja nincs. Ilyen módon akármire rá lehetne mondani, hogy rossz valamelyik izületnek. De tényleg nem kell ez a törzs erősítéséhez. A legjobb szerintem a lábemelés(súllyal is lehet) a sárkányzászló és a superman fekvőtámasz. Csak ezután a haskerék. De ez jól néz ki, és a legtöbb embert csak ez érdekli.
2014. jún. 1. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!