Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » A küzdősportolókról miért él...

A küzdősportolókról miért él az a sztereotípia, hogy ostobák?

Figyelt kérdés

Küzdősportolok, mindig tapasztalom a kívülállók részéről, hogy ostobának tartják a küzdősportot űzőket, félnek tőlük, azt hiszik, hogy csak ez van az életük középpontjában. Pedig nagy része a bunyós ismerősi körömben tanul/tanult, diplomája van, munka mellett edz, többségünknek ez egy hobbi, egy közös értékrend, amely kiegészíti életünket, de nem ez az alapja.

Például volt, hogy egy csaj, aki nem ismert, tényleg nem sokat tudott rólam, azért utasított vissza mert birkózom (nem hazudott, mert mondta, hogy külsőre tetszem neki).



2014. jún. 10. 21:30
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Az átlagember ostoba sztereotípiák szerint éli az életét. Sajnos.
2014. jún. 10. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Ja és hogy miért, nem tudom miért, valahonnan ezek egyszer előkerültek, aztán megmaradtak. Nehezebb kiirtani, mint a pestist.
2014. jún. 10. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
41%

Eggyetértek.

Ez olyan, mint a szőke nő..... Abban is nagyon sok értelmes van csak ráragadt.

Egyébkébként igen, rengeteg erős embernek, az agya szépen lassan elcsökkent, kapcsolatban az izmai növekedésével.

Bunkók,parasztok,problémát nem tudnak, csak az erejükkel megoldani, ez él a közéletben.

És ez rengetegszer beigazolódik.

2014. jún. 10. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim válasza:
Soha nem tapasztaltam ezt az elutasitast, vagy itelkezest... Lany vagyok, thai boxolok, de senki nem tartott butanak emiatt, de meg csak nem is utasitottak el.. nem is ertem, hogy neked miert vannak ilyen negativ tapasztalataid.. azt mar megszoktam, hogy a kuzdosportolokat leszoljak, hogy pl. a ringben megverhet barkit, de az eletben egy senki.. ez feltekenyseg irigyseg, es szerintem inkabb ezek a buta emberek, akik itelkeznek annyi infobol, hogy valaki kuzdosportol..
2014. jún. 10. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
65%

Persze.Nem hazudott a csaj,csak szét shit tesztelt,te meg beszoptad,lehet még magyarázkodtál is.Bebukott shitek+magyarázkodás=buktad a nőt.Egyszóval nem a sport miatt koptatott.

[link]

2014. jún. 10. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:

Gondolom te biztos belelátsz a szituációba utolsó.

Szerinted én erre nem gondoltam, hogy leterelt? Az elutasítást követő szituációkból meg viselkedéséből sikerült leszűrni hogy tulajdonképpen tényleg tetszem neki, de nem is vette a fáradtságot, hogy megismerjen, mindegy ma már ez lényegtelen, van barátnőm, hogy vége a középiskolának a csajjal egyszer sem találkoztam.

2014. jún. 10. 22:58
 7/11 A kérdező kommentje:
De ha gondolod privátban leírom az egészet.
2014. jún. 10. 22:59
 8/11 A kérdező kommentje:
Most, hogy olvasom ezeket a teszteket jól reagáltam többször is :D de kösz, hogy kiraktad
2014. jún. 10. 23:05
 9/11 anonim ***** válasza:
100%

Kb. minden sporthoz vannak ilyenek.

A kzdsprtos biztos buta,a kondis kompenzál,a balettos meleg,a focista egoista stb.


Le kell sz.rni.


Aki ilyet mond azt ba*zd a földhöz és üvölts rá hogy "Szerinted agresszív vagyok,köcsög?"

2014. jún. 10. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

A sztereotípiák azért vannak, hogy segítsenek a döntésben. Bár igaz, néha rossz irányba terel. Ezért kell nem első ránézésre dönteni, hanem jobban körüljárni egy döntési szituációt.


Képzeld rólam mit gondolnának.


Versenytáncoltam --> homár vagyok

Testépítéssel foglalkozok jelenleg --> kicsi a farkam

Küzdősportot is el akarom kezdeni hamarosan --> agresszív vagyok


Egyébként valóban sok múlik azon, hogy te hogyan adod elő magad. Ha valaki látja, hogy téged zavarnak ezek a sztereotípiák, akkor hamar rád aggatják. Nem kell velük foglalkozni.

2014. jún. 11. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!