Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Ha egy héten 5-6x eljárok...

Ha egy héten 5-6x eljárok futni olyan 20-25 percet és 6x végzet 45 perces kardió edzést sikerülhet fogynom?

Figyelt kérdés

Reggel általán 6-kor kelek és 7-kor elmegyek futni, előtte szoktam inni egy turbó d. fehérjeturmixot. 10-11 óra körül egy 45-60 perces kardió edzést végzek (insanity) ebédre eszek valamit de csak mértékkel és vacsira megint turbó.

Ezzel két hónap alatt sikerülhet változást elérnem centikben vagy esetleg kilókban?

18/L



2014. júl. 3. 20:20
 1/1 anonim válasza:
Szia,szerintem sikerülhet,azt jó tudni viszont h futásnál csak az első 15 perc után kezd el égni a zsír addig csak a víz meg ki a szervezetedből,fontod h estére inkább csak gyümölcsöt,zödséget egyél vagy például egy jó salátát de semmiképpen ne olyat amiben sok szénhidrát van pl.:péksütit vagy pizzát ,igyál sokat ez gyorsitja az anyagcserét!! Nagyjából ennyi,én versenyszerűen sportolok és nekünk az egész csapatnak azt mondták h fogyni kell,annak ellenére h egyáltalán nem vagyok kövér 1 kiló simán le ment rólam úgy hogy este nem ettem olyat amiben sok szénhidrát volt!! :D Sok szerencsét! :))
2014. nov. 23. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!