Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Valaki elmagyarázná pontosan,...

Valaki elmagyarázná pontosan, hogy ezek a testépítéshez kapcsolódó kiegészítők mik is?

Figyelt kérdés
Elnézést, nagyon kezdő vagyok. 5 hónapja edzek, saját testsúlyos edzéssel, 181 cm vagyok, 74 kg. A tömegnövelőt tudom mi, a neve is mondja, de hogy mi a protein, kreatin, arról fogalmam nincs. És hogy mit ajánlanátok, ami 10-15 ezerből ki jön? (Ne konkrétan nevet mondjatok, hanem a szer fajtáját)
2014. júl. 19. 18:59
 1/3 dirtboy ***** válasza:
2014. júl. 19. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:

A protein az a fehérje, ebből épülnek fel az izmok, de pl. hiába szálkásítasz, akkor is kell szénhidrát eddzés után, tömegelésnél meg vagy összekeversz fehérjét szénhidráttal (pl. Carbox), vagy veszel tömegnövelőt!

Szerintem elég jó fehérje a Scitec-nél a 100% Whey Protein Prlfessional vagy a sima 100% Whey Protein, jó kreatin a Muscle Army Crea Combat, vagy a Biotechnél a 100% Creatine Mohydrate, eddzés előtti stimulánsnak nekem eddig a Hot Blood bejött a Scitecnél, de figyelj rá, hogy ne használd minden eddzés előtt, mert hozzászoksz, és akkor több adag kell majd! Amennyire szar az íze egyébként, annál jobban hat a Hot Blood.Mondjuk jó a War Machine is, annak még az íze is jó!

2014. júl. 19. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen :)
2014. júl. 20. 17:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!