Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Hogyan fussak ugy, hogy a...

Hogyan fussak ugy, hogy a vadlim ne izmosodjon tobbet?

Figyelt kérdés
Fel eve futok,altalaban gyorsan. Mareleg vastaga vadlim, nem tudom hogy mit csinaljak vele, nem tetszik:/ A kocogastol jobb lenne? Vagy a gyors futastol kevesbe? 14/l

2014. júl. 21. 19:13
 1/5 anonim ***** válasza:

Mutasd már meg nekem légyszi azt a szörnyenborzasztócsúnya izmos vádlit. :)

(biztos, h ha izmos, akkor szép)

2014. júl. 21. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Rengetegen futnak elég sokat csoffadt vádlival, nem hinném, hogy neked túl izmos lenne, főleg nem a futástól.
2014. júl. 21. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
jol van, nem csunya, csak en meg megelegedek pont igy vele:) nem akarom hogy fiusak legyenek. viszont a futast nem karom abbahagyni, mert jot tesz az alakomnak, le akarok dobni 3-4 kilot es szeretem is csinalni.(: szoval szerintetek kocogas vagy futas jobb ezekre?
2014. júl. 21. 19:32
 4/5 anonim ***** válasza:
Pláne diétával (kalória mínuszban) nem lesz izmosodás.
2014. júl. 21. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 fGhw39-84th ***** válasza:
Ha csak simán futsz, nem lehet fog vastagodni. Nekem nagyon nagy vádlim van (genetikai okokból, a család férfitagjaira ez jellemző), és amikor aktívan teljesítménytúráztam, és terepfutottam, nagyon brutálul nézett ki. Ennek az az oka, hogy az emelkedőkön folyamatosan extra terhelésnek van kitéve az izom. Amióta csak vízszintesen futok, már csak úgy néz ki, mint egy amatőr testépítőjé. :D Szóval a probléma létezik, de azért pánikra nincs ok.
2014. júl. 22. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!