Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Mi a különbség e két futócipő...

Mi a különbség e két futócipő közt? (többi lent)

Figyelt kérdés

1.cipő: [link]


2.cipő: [link] Szóval van ez a két futócipő, és sokat láttam mind 2 típusokból.No nekem a 2. fajtájúú nagyon nagyon tetszik. Van e a 2.-nak valami külön megnevezése futócipők közt, mármint a kialakítására gondolok.Most itt nem a márkáráa gondolok hanem a kinézetre, kialakításra. ;) A válaszokat előre is köszönöm. :)



2014. júl. 28. 00:08
 1/3 anonim válasza:
Nekem tapasztalatom mondja, hogy nike. Náluk a futó cipők nagyon jól tartják a bokát, hihetetlenül kényelmesek, jól bírják.. reebok cipellőnek nincs külön megnevezése úgy tudom, viszont szerintem nem volna túl előnyös.. igen szivacsszerűnek tűnik a talpa ami könnyen elkophat sajnos.. ha komolyan gondolod a futást a nike cipőt ajanlom :)
2014. aug. 2. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
Én meg azt mondom próbáld fel őket szépen sorba és nyugodtan a boltban mozogj benne ha kezdő vagy kérj szakembert a méretek végett.Lehet egyik se lesz jó sőt a Reebok ránézésre terembe való a talpmintája miatt de én nike-tól se indulnék be nagyon. Én Asics Salomon Saucony-t tudok javasolni ezekböl is van többféle.Fontos az is hogy milyen távra milyen terepen akarod használni stb..stb.. A nagyáruházakban kevés spéci eladó van aki segíteni tud. Pl pronáló szulpináló ill neutrális a lábad. Kérdezd meg az eladót melyik cipő neutrális és ha okosan néz rád akkor keress más helyet. Én soha nem kinézetre választok futócipöt.
2015. márc. 13. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Ėn csak a Nike-ot javaslom, abban bízhatsz, illetve maximális kėnyelmet ad...! :DDD
2015. márc. 13. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!