Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » 1 hónap után hogyan szoktassam...

1 hónap után hogyan szoktassam rá magam az ismételt sporthoz?

Figyelt kérdés

22 éves leszek, és lány vagyok!

Általában futni szoktam, körülbelül 1 évig futottam konditeremben, itt néha még eliptikus tréner, lépcsőzés, tárogatók és különféle combhajlító gépekkel szoktam dolgozni.

Nagyon meghúztam a derekam, orvosnál voltam, masszőrnél és pihentettem, szerencsére elmúlt.

Most ismét szeretnék neki kezdeni, de leginkább fogyni szeretnék.

156 cm magas vagyok és 60 kg.

Nem sokat egy 5 öst szeretnék első körben ledobni.

Étrendet annyira nem követek, csak inkább elhagyok például édességek, sütemények, üdítők, chips kenyér sült krumpli és egyebeket. A többiből ugyan úgy étkezek csak kevesebbet.


Nem tudom hogyan lenne érdemes elkezdeni hogy ne sérüljek le olyan hamar.

Például először csak fél óra séta, másnap egy óra? utána kocogás 1 perc séta egy perc? Ilyesmi elképzeléseim vannak csak nem tudom melyik vagy mi lenne a megfelelő. Köszönöm a segítséget.


2014. júl. 28. 11:47
 1/1 anonim válasza:
Nem tudom mennyire engedi a terep, de szerintem sokkal jobb a szabadban sportolni.. ott repül az idő. Ne figyeld azt, hogy akkor most letelt az egy perc, csak sétálj! Ha úgy érzed akkor kocogj kicsit de csak ha bírod, ebben tuti nem fogsz meghúzódni.. keress egy szép helyet!:)
2014. aug. 2. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!