Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Miért nem sportolnak a mai...

Miért nem sportolnak a mai lányok? (Fiúk? )

Figyelt kérdés

Egyetemista vagyok viszonylag sok embert ismerek, de szinte alig ismerek olyan lányt aki rendszeresen sportolna valamit. Most nem arra gondolok, h tavasszal elkezd kocogni heti kétszer ,h leadja amit télen felszedett., vagy hogy heti egyszer elmegy vmi aerobikra. Hanem, hogy legalább hetente 3 szor rendszeresen űz vmi sportot.


Ez mindenkinek csak előnyös lenne, nekik a testi-lelki egészségük miatt, a férfi társaimnak meg jóval kevesebb kotozottsonka kinézetű csajt kene az utcán / bulikban kerülgetni.


Gondoljunk csak bele mennyire vonzó tud lenni, egy bár arcra nem különösebben szép/ átlagos lány, akinek a teste viszont szép fitt, feszes lábak kerek, fenék , stb. ( úgy gondolom ez fordítva is igaz, egy nem kifejezetten sármos srác, ha izmos , sportos joval vonzóbb lehet, mint ugyanaz a fiu csak girhesen / elhízva)


Régi álmom, hogy sportoló feleségem legyen, de igy nagyon nehéz lesz megtalálni...:'(


Szóval szerintem jóval több mindenkinek kéne rendszeresen sportolni, es boldogabbak , elégedettebbek, kiegyensúlyozottabb ak lennénk....



2014. aug. 3. 02:06
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Nálunk már ez ment középsuliban is, az összes csaj a padon ült ilyen-olyan felmentéssel, helyette gyógytornán idétlenkedtek....

Ennek meg már több, mint 10 éve szal nem új dolog, h a nők szeretik kerülni a mozgást(1-2 kivétellel)

2014. aug. 3. 05:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
81%
Mert a közízlés szerint egy nőnek kb mindegy, milyen a teste, elég ha nem szélsőséges, és akkor már jó csajnak van titulálva, ha olyan ruhát vesz fel. Bár még a szélsőségesen kövérekért is odavannak egyesek... Ehhez hozzájárul még a borzalmasan alacsony táplálkozási és sportkultúra, és ez az eredmény.
2014. aug. 3. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim válasza:
62%
Az én osztályomba szinte az ősszes lány rendszeresen sportol.én heti kétszer vívok és kétszer röpizek
2014. aug. 3. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Rossz közegben vagy, nekem ismerőseim rendszeresen sportolnak, és én is. Jelenleg félmaratonra készülük. 25/N
2014. aug. 3. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
90%

Ne haragudj, de szerintem túl szigorú vagy!



Akinek a hobbija a sport, az meg fogja találni rá az időt, energiát és akaraterőt. Akinek nem, annak a heti háromszori mozgás túlságosan is szigorú, túl rendszeres és merev.

Egyetemre járok én is, van jegyzőkönyv, beadandó, zh, sok katalógusos óra, ami nem aláírós, hanem szigorúbb, tehát nehéz ellógni. Emellett a haverokon kívül szabadidőmben a hobbijaimra is szeretnék időt szánni, amik kikapcsolnak, feltöltenek, pihentetnek. Nem lehet mindenkinek a sport a hobbija!

Az akaraterő nagy része elmegy a sulira, hobbikra és egyéb dolgokra. Ugyanúgy az energia is.

Nyáron diákmunka, szakmai gyakorlat, tehát ugyanott tartunk.



Ja, és ezek mellett amennyi idő, akaraterő marad, azt már a sportolgatásra használom.

Havi 10 alkalmat határoztam meg. A teljesítménytúra a sportom - bár idén kezdtem, így még csak 20-30 km-ek -, ezen kívül bringázás, néha úszás, néha kocogás.

Ja, és érzem a pozitív hatásait - főleg a teljesítménytúrázásnak -, városnézéskor kevésbé fáradok el az átlagnál; gyorsabban alszom el, mint régebben; talán jobb a kedélyállapotom is; jobb az emésztésem; jobb az alakom!


Nem feltétlen fejlődöm a sportban, pl. még mindig fárasztó hosszútávon 20-25 km/h-val menni DE nem is célom a fejlődés, mert nem szeretnék versenyezni.

2014. aug. 3. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
93%
Mert ha dagadt kötözött sonka,akkor is kelleni fog valami igénytelennek.Nekem volt sportoló nőm és ég és föld a különbség.Félszavakból megértettük egymást,egészséges önbizalma volt,nem kellett tutujgatni folyamatosan,hogy de hát jól nézel ki,sőt kedvelte magát egészséges szinten,tisztában volt a képességeivel,nem volt 1 órás veszekedés abból,hogy nem megyek terembe mert kinevetnek,hanem oké kipróbálom,nem bringázom mert leizzadok,szóval ne add fel az álmod és ne érd be kevesebbel.Egy sportoló csaj szavatossága sokkal hosszabb 40 évesen is jó csaj lesz,míg a csak simán szép,de lusta dögök szavatossága 25 éves koruk körül lejár,az idegesítő jellemről és az élethez,egészséghez való alapvető hozzáállás különbségekről már nem is beszélve.
2014. aug. 3. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Ezt nézd kérdező-

http://www.gyakorikerdesek.hu/szepseg-es-divat__egyeb-kerdes..

A jó kis gyúrós csajt le férfitestűzte a pasija.Ilyen farokbálintnak jut sportoló nő.

2014. aug. 3. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:

Kérdező, szerintem ezt mindenki eldönti saját maga!

A kérdésből pedig süt, hogy csak azért akarod, hogy lefogyjanak a nők, hogy szép pár találj magadnak. ("Régi álmom, hogy sportoló feleségem legyen, de igy nagyon nehéz lesz megtalálni...:'(")

Azt gondolom, hogy álszent és önző vagy. DE ez csak az én véleményem.

2014. aug. 4. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!