Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » 15 vagyok, életemben nem...

15 vagyok, életemben nem gyurtam még komolyabban. De igy is a karom átmérője ( kevés zsir van rajta) 42 cm, szerintetek érdemes lenne elkezdenem komolyabban gyurni?

Figyelt kérdés
2010. jan. 22. 07:54
1 2 3
 11/29 anonim ***** válasza:

Én voltam az első.:)


Köszi mindenkinek, végre valahol egyet értenek velem.:D


Én edzek már egy ideje, és most kezdem majd súrolni a 40 cm-et, igaz full vékony alkat vagyok, szóval nem sok zsír.Tehát neked 15 évesen a karodnak nem sok köze van az izomhoz, punnyadással nem lehet izmot építeni.:)

2010. jan. 22. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/29 anonim ***** válasza:
Kérdező! Ne a kis zsírpö_csödet kínálgasd, hanem linkelj egy képet magadról ahol félmeztelen vagy! Hagy röhögjünk már egy kicsit! :D
2010. jan. 22. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/29 A kérdező kommentje:
Lehet hogy van rajtam kicsi sulyfelesleg, de leglább nem vagyok anorexiás. mint a jo k*rv* *ny*d!
2010. jan. 22. 19:58
 14/29 A kérdező kommentje:
nem értem hogy miért egyből gunyolódni!!
2010. jan. 22. 20:01
 15/29 anonim ***** válasza:
A hülyéket gúnyolni kell, aki benézi magának, hogy ő az izmos, közbe meg egy zsírbödön.:D
2010. jan. 22. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/29 anonim ***** válasza:
LOL utolsónál a pont :D :D :D:D:D :D
2010. jan. 22. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/29 A kérdező kommentje:
Az a zsirbödön lehet sokkal erősebb mint te édesem:)
2010. jan. 23. 07:59
 18/29 anonim ***** válasza:
Hát igen, félek is a 42-es karodtól, vedd úgy, hogy nem szóltam semmit.:D
2010. jan. 23. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/29 anonim ***** válasza:
Még mindig nem kaptunk félmeztelen képet! Ne az arcod járjon, hanem a kezed! Mutasd magad, kiváncsiak vagyunk! :D Te csak szeretnél kinézni úgy, mint én kisbarátom, hidd el nekem ;)
2010. jan. 24. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/29 anonim ***** válasza:
Ide figyelj te kis zsírhegy, ne pofázzál már, azt hiszed, hogy most 42 cm-es a karod (aminek a 120%-a zsír :D ), akkor már beletartozol a nagyon komoly testépítők közé?!! Pontosan ezért gúnyolódnak itt rajtad. Nehogy már te akarj itt észt osztani és megmagyarázni dolgokat olyan embereknek, akik már régebb óta testépítéssel foglalkoznak! És én nekem meg ne szólj be, hogy az én sportom a sz*pás, csak azért mert poénból egy szumós videó linkjét idetettem kommentként. Nem is értél még el semmit csak teszed az agyad a 42 cm-es kezeddel, én egyáltalán nem vagyok egy nagy kondis testépítő, de legalább aikijitsu mester vagyok (és most nem dicsekvésképpen, de tényleg), és már oktatok. Ne pofázzál te kis szánalmas gyökér, ha melléd ütnék, a huzat akkor is ketté törné a derekadat. Kis 15 éves és már nagy a pofája!
2010. jan. 26. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!