Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » 15 vagyok, életemben nem...

15 vagyok, életemben nem gyurtam még komolyabban. De igy is a karom átmérője ( kevés zsir van rajta) 42 cm, szerintetek érdemes lenne elkezdenem komolyabban gyurni?

Figyelt kérdés
2010. jan. 22. 07:54
1 2 3
 21/29 anonim ***** válasza:
20.40-es köszönöm neked ezt a pár mosolygós pillanatod :D
2010. jan. 26. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/29 anonim ***** válasza:
Kedves 20:42-es! nagyon szívesen. Most őszintén nincs igazam? :D
2010. jan. 26. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/29 anonim ***** válasza:
Dehogynem, tökéletesen... Néha már unom ám, hogy a leghülyébbeknek van a legnagyobb arca... káposzta diéta, 90 napos, norbi, zsírból izom lesz, koplalunk, fogyasztó öv, kapszula, level diéta, egész nap csak gyümölcs... és hasonló baromságok. És még nekik áll feljebb, mikor olyan sötétek, lusták és akaratgyengék, mint a seg.gem!!!!
2010. jan. 26. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/29 anonim ***** válasza:
Köszi az egyetértést! :D Amúgy te mit sportolsz? Én meg úgy bírom mikor így látatlanban akarnak megfenyegetni vkit, hogy így megverlek, úgy megöllek ...stb. Velem kötekedjen a kis lúzer a "42"-es kezével! :D
2010. jan. 26. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/29 anonim ***** válasza:

Ezek mind ilyenek... Én már mondtam egyszer-kétszer, hogy hova kell jönni, sosem jöttek...

Vízilabdán nőttem fel, aztán tenisz, végül megtanultam síelni. Utóbbi kettőt máig imádom, ha tehetem művelem is. Amúgy meg a jó öreg konditerem már 14. éve... 45-ös karral, kockás hassal, szerényen... sz@rul... de büszkén ;)

2010. jan. 26. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/29 anonim ***** válasza:
Jól van öreg, legalább te értelmes, normális józan gondolkodású jó arcnak tűnsz! Van msn-ed? (de ha nem akarod megadni akkor, nem muszáj, akkor sincs semmi gond! :) )
2010. jan. 26. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/29 anonim ***** válasza:
Ide nem írnám ki, de ha gondolod tudsz dobni nekem privát mélt... és akkor ott megadom!
2010. jan. 26. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/29 anonim ***** válasza:
Hehe amúgy nézem a %-aidat... te sem válogatod meg a szavaidat úgy általában mi? :D
2010. jan. 26. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/29 anonim ***** válasza:
Nem nagyon az tény de a sok lúzernek, nem lehet szép szavakat írni, mert úgy sajnos nem érti meg.
2010. jan. 26. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!