Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Hogyan indíthatnám be az...

Hogyan indíthatnám be az anyagcserémet?

Figyelt kérdés
Normálisan eszem, mégsem műküdik túl jól az anyagcserém. Ma pl. ettem egy kiwit, 2tojásból és 1 banánból álló "palacsintát" és egy kis mangót reggelire, 1 db töltött tojást, egy kevés pizzát, egy nagyobb diónyi eperlekváros fánkot majd kb 2dl tejjel egy kis Nestlé Fitness müzlit ebédre, aztán most délután egy diós-barackos pogácsát és 2 db eperlekváros pirítóst. Napközben emellé megittam kb 2 liter vizet és reggel edzettem is, mégsem indult be az anyagcserém szinte egyáltalán! Mi lehet az oka?:(

2014. szept. 15. 17:54
 1/4 anonim ***** válasza:
Először is nézz utána az anyagcsere fogalmának!
2014. szept. 15. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Ezekkel a kajákkal pont hogy belassítottad az anyagcseréd. Televágtad magad szénhidráttal, az inzulinszinted felment az égig a CH meg ment zsírba. Tettél azért hogy hízz, hájasodj :D Nem hiszem el :)


Emeld meg a fehérjebevitelt a zöldséggel együtt a CH-t meg tartsd lent, reggeli után multivitamin. Heti 4x20 perc intervallum edzés hogy pörögjön az anyagcseréd. A lekváros fánk, meg barackos pogácsa meg eperlekváros pirítós :DD

Na neh, megy zsírba az egész pár év és gurulsz mint egy hordó :D

2014. szept. 15. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:

Szia!


A zab remek wc barát. Nem olyan rég vettem a B.USA-ban egy zsírégető tablettát, nagyon jó. Egy nap 2x is megyek tőle, és nem okoz hasmenést, pedig 3-4 naponta tudtam csak menni. 60 szemes, nagy rózsaszín tégelyben van. Van benne csiraőrlemény, rostok. Csak ajánlani tudom.

2014. szept. 16. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek!
2014. szept. 16. 19:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!