Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Az normális, hogy comb+fenék...

Az normális, hogy comb+fenék torna után a térdemben is érzek izomlázat?

Figyelt kérdés
Tegnap kezdtem el guggolásokból álló tornasorozatot, ami comb és fenék formálására van. Elég edzetlen vagyok, ezért az izomláz várható volt, viszont én a térdemben is érzem. Ez normális? Szerintem jól csinálom a feladatokat... a combomban is érzem, a fenekemben viszont (egyelőre) nem.

2014. nov. 13. 17:05
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
A térd az egy ízület, amiben nem lehet izomláz, hiszen nem izom. Max a térd melletti csepp alakú combizomban, de az normális.
2014. nov. 13. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

ha fáj a térded az egyáltalán nem jó....már ha valóban a térded fáj, és nem pedig a körülötte lévő izmok, ahogyan írták előttem.

DE! ha fáj az ízület akkor:

-nem szabályosan csináltad (nem dől össze a világ, főleg ha kezdő vagy, majd lesz jobb)

-eleve gyengébbek az ízületeid-> ízületvédő

-valami egyéb, ha nem múlik el-> orvos

-lehet hiányos, vagy nem megfelelő étrend is

2014. nov. 13. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat! Igen, pontosítok, körülötte érzem az izomlázat, nem a csontra gondoltam. Az szerencsére nem fáj :)
2014. nov. 13. 18:58
 4/4 A kérdező kommentje:
*Nem csont, hanem izület. Bocsi :D
2014. nov. 13. 18:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!