Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Miből áll Box-on egy erősítés?

Miből áll Box-on egy erősítés?

Figyelt kérdés

Kondi - box között gondolkozom nem akarok ilyen nagydarab állat lenni, szeretnék persze izmokat de csak hogy meglegyen a boxhoz a megfelelő erőnlét. (itthon akartam boxolni)

Van egy haver aki boxol viszont karban kb sehol sincs. De utána néztem és vannak erősítő gyakorlatok, gumiszalag, TRX bordás falon cuccolás :) ilyenek.


Ha van valaki aki boxol egy ideje rám dobna egy privátot? De végül is itt kommentbe is jó.


2014. dec. 2. 18:28
 1/4 anonim ***** válasza:

Kondizástól sem leszel nagy darab állat, ha nem szedsz rá mindenféle káros cuccot. Még aki erősebb, azon is inkább akkor látszik csak, hogy nagydarab állat, amikor befeszít.


Kérdés: mit jelent az, hogy: ,,itthon akartam boxolni''? Cipőt?


Street workoutozzál, ha ódzkodsz a konditól, az is elég jó. Nagyon sokféle gyakorlat létezik, és többféleképpen lehet végezni őket. Fekvőtámaszból is van például sima, öklös (bár annak nem az izmaid szempontjából van jelentősége), gyémánt, egykezes, stb..


A TRX is jó pár szempontból. Például, ha azzal csinálsz fekvőtámaszt, az több izomzatot megdolgoztat, mert egyensúlyoznod is kell. Annyi kell csak, hogy ötletelj picit. Minél sokrétűbb edzés kell, hogy minden izomcsoportodat átmozgasd (vagy a lényegesebbeket).

2014. dec. 2. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 aikiboxer ***** válasza:

Boxon többnyire hagyományos erősítés van (hasprés, fekvőtámasz), aki ennél többre vágyik, az fegyencezik, súlyzózik vagy trx-ezik.


Én fegyencet nyomok, ezt tudom ajánlani, ha nem akarsz nagy izmokat.

2014. dec. 2. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Erősítésnek kell csak kondiba is gepeken 20-30 kg, egykezes bicepsz 5-7kg fekve nyomás 35-40 szoval ezért kérdeztem mert a 2 egybe nem megy szovalerre irtam azt hogy otthon zsákolgatok, meg akartam venni.ilyen.felakasztos reflexes cuccost nm tom mi a neve..
2014. dec. 3. 12:17
 4/4 anonim ***** válasza:
A Kőbányai Sport Club ökölvívó szakosztályán Berki Ferenc edzésein vannak különféle crossfit erősítések, ha az érdekel. Eléggé gyilkos, lehet egyébként azt is csinálni, hogyha hobbiszinten akarod, hogy egyik nap csak erősítés, másik nap meg bokszedzés és erősítés. Csak erősítésnél nagy bokszzsákkal való kocogás van, húzódzkodás, súllyal guggolás, súlyzós edzések, medicin labdával erősítés. Ott biztosan ki fogsz izmosodni. H-P van edzés 18.00-20.00ig. A tagdíj 8.000,- Ft/hó, és H-P mindennap lejárhatsz.
2014. dec. 4. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!