Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Tudnátok nekem segíteni,...

Tudnátok nekem segíteni, hogyan izmosodjak? (Többi lent)

Figyelt kérdés
18 éves lány vagyok 165 cm 51 kg. Nagyon nem érzem jól magam a bőrömbe túl vékony vagyok. Érzem,hogy a barátom is örülne neki ha olyan lennék mint mikor összejöttünk. (54 kg)Valamiért nem tudom visszaszedni ezt a 2 évvel ezelőtti súlyomat. Szeretnék izmosítani magamon.Írjatok nekem tömegnövelő étrendet és Edzés programot (kondi teremre , magán edzőre nincs pénzem , súlyzóim sincsenek ) Segítsetek rajtam (főleg comb és fenék tájon akarok bomba lenni, és vádlit is akarok mert most szó szerint NINCS VÁDLIM! ) Köszönöm előre is!

2014. dec. 5. 16:38
 1/2 anonim ***** válasza:
google sárga kapszula olvasd el.
2014. dec. 5. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Tulajdonképpen nincsen szükséged speciális tömegnövelő étrendre. A tömegnövelő étrend akkor válik tömegnövelővé, ha edzel hozzá (tegyük fel, hogy tömegnövelő étrenden nem a napi 10 kiló somlóit értjük). Csak erről van szó. A legtöbb hús az fehérjében gazdag, annyira nem kell szelektálnod. Arra kell odafigyelned, hogy a párizsit például ne tekintsd húsnak (mivel nem tudhatod, hogy mi van benne). De például a főtt tojás vagy a csirkemell, filézett csirkemellfilé az teljesen jó (egy csirkéről azért lehet sejteni, hogy abban tényleg van csirke). Elég könnyű legyártani őket. Mellé meg raksz valamilyen köretet.


Mindig érdemes fehérjedús kaját enni, de a legkritikusabb erősítő edzés után közvetlenül.


Játszótér van? Ha Budapesten lennél, ott lenne egy csomó. Keresel egy olyat, ahol van húzódzkodó rúd is. Bár nem feltétlenül bicepszre vagy tricepszre akarsz edzeni, de akkor már lehet arra is. Az egyik húzódzkodás inkább bicepszre erősít, a másik inkább tricepszre.


Vádlit azt lehet guggolásokkal erősíteni. Egyenes testtel. Ha túl jól megy már, akkor lehet csinálni egylábas guggolásokat. Aztán a vádlit lehet lépcsőzéssel is erősíteni. Keresel egy lépcsős részt, amin megy keresztül minden másodpercben emberek tömege, és elkezdesz szökdécselni rajta felfelé. Páros lábbal, egy lábbal, rövidebbet, hosszabbat, amit éppen kitalálsz. Ezek elég jók. Érdemes minimum 5-10 perc futással bemelegíteni előtte.


A kitörések is nagyon jók, első próbálkozásra csinálhatod őket súly nélkül.


Mi a láb erősítésére olyat is csináltunk, hogy elhagyatottabb padokra ugráltunk fel és le.


A futás maga, az is edzi egyébként a vádlit valamennyire. Plusz erőteljes kondizással felváltva érdemes is csinálni hosszútávú enyhén izzadós / lihegős kocogásokat (40-60 perc). Aztán ha nem igazán tudsz növelni a 40-60 percen belül lefutott távon az edzés előrehaladtával, akkor érdemes néha beiktatni gyors futásokat. Ezeket rövidebb ideig tudod csak fenntartani, és az a célja, hogy gyorsítsál vele az alaptempódon. Csinálhatsz például váltófutásokat. Mondjuk kettő perc kocogás, kettő perc gyors futás felváltva. Ezt mondjuk 24-30 percig folyamatosan. Lényeges, hogy legyen nagy a különbség a lassú és gyors futás intenzitása között.

2014. dec. 5. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!