Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Ilyen 30 napos popó/comb/has...

Ilyen 30 napos popó/comb/has kihívásokat érdemes csinálni?

Figyelt kérdés

[link]

Teszem fel, ha valaki teljesíti, akkor mondjuk hó végére tök szép és formás lesz az x testrésze, de utána mi lesz?

Ha megint keres egy másik kihívást, akkor a nulláról kezdi újra, és pl. a combja vagy a popója veszít az izomból, nemde?

Van ezeknek értelme?



2015. jan. 26. 13:14
 1/10 anonim ***** válasza:
A képen semmit sem lehet kivenni, ezért értlemesebb lenne valami linket megadni.
2015. jan. 26. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
76%

"Teszem fel, ha valaki teljesíti, akkor mondjuk hó végére tök szép és formás lesz az x testrésze" -nem lesz.


30 nap alatt semmi komolyabb változást nem lehet elérni, izmot építeni és formásodni hónapok, évek kérdése. Főleg, hogy ezek a táblázatok semmit nem szoktak szólni az étrendről, ami kulcsfontosságú volna hozzá, de nélküle meg aztán tényleg semmi nem fog gyakorlatilag változni.


"Ha megint keres egy másik kihívást, akkor a nulláról kezdi újra, és pl. a combja vagy a popója veszít az izomból, nemde? " ó ha ilyen egyszerű volna :D Kigyúrtam 30 nap alatt a fenekemet és a combomat fullra, most nem tudom, mit kezdjek magammal, annyira unatkozom. Keresek egy 30 napos karkihívást. 30 nap alatt kigyúrom az összes karizmomat is fullra. Nyugalom, 30 nap alatt felszedett fóf4sz izomból szerencsére csak lóf4sz mennyiséget lehet veszteni.


Rövidre fogva a szót, ezeknek semmi értelme. Arra jók, hogy erőt vegyen magán az ember, és kis önfegyelmnre tanítván magát végre elkezdjen valamit mozogni, de-amint már mondtam-a formásodás évek munkája kemény edzéssel, megfelelő étrenddel, egyebekkel.

2015. jan. 26. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
68%

Akkor leszel formas ha van rajtad izom.

Izom progressziv edzessel es jo etrenddel nő honapok alatt.

Plusz bizonyos ismetlesszam felett mar nem az izom hanem az allokepesseg fejlődik.


Arra jók hogy kicsit formaba gyere,szokd a mozgast,nojon az allokepesseged de külső eredmeny csak minimalisan lesz.


Csak gondolj bele miert van ilyen sok formatlan,köver ember ha 1-2 honap alatt ilyen eredmenyek lehetnek?

2015. jan. 26. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

ha szabad levegőn dolgozol a mínuszokban akkor van értelme,mert átmelegít 40-50 guggolás 10 percre,ezért akár óránként is lehet csinálni.

vagy akkor is ha görnyedsz a gép előtt melóhelyen és átmozgatod magad óránként meg ha unatkozol akkor is.

2015. jan. 26. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

Jajj, emberek, hát azért azt gondoltam, hogy nem versenyképes hátsót csinál ez a 30 napos kihívás :D

Meg hogy nem olyan embereken fog meglátszódni, akik több kg súlyfölösleggel rendelkezik.

Én egyszer végig csináltam egy hasonlót popóra, és elvileg volt látszatja, csak utána mintha kárba veszett volna az egész, hiába kezdtem egy másikat.

2015. jan. 26. 16:04
 6/10 anonim ***** válasza:
0%

Ilyenkor kicsit feltöltődnek az izmok glikongenraktarai,megfeszül a bőr.

De miutan abbahagytad,kiürül.

2015. jan. 26. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

Bedurranáskor pont, hogy leürül a glikogénraktár. A volumennövekedést az átmeneti vérbőség okozza.


Kérdező, ha nem szánsz rá időt, energiát, megtervezett étrendet, és valamelyest életmódot, akkor ne várj el nagy eredményt. Ragaszkodhatsz tőlem továbbra is ezekhez a 30 napos izékhez, komoly alakformáló eredménye nem nagyon lesz.

2015. jan. 26. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Senki nem mondta, hogy én ezeket csinálom. Csak gondoltam, megkérdezem a "szakértőktől", hátha csak én vagyok olyan laikus, hogy nem látok benne értelmet. De akkor ezek szerint jól gondoltam. Nem kell rögtön letámadni, azért, mert valaki feltesz egy ilyen kérdést :D Tudom, hogy életmódváltás, rendszeres edzés, CH szegény étrend mellett hosszútávú változások nem lesznek a testünkön.
2015. jan. 26. 17:42
 9/10 anonim ***** válasza:

CH szegény étrend mellett nem fogsz tudni rendesen izmot építeni, s mivel nem lesz miből energiád, edzeni sem fogsz tudni. Tömegeléshez pont, hogy ch dús étrend kell, hogy tudjon miből építkezni az izom a fehérje, mint alapanyag mellett. Nem sértésből, de azt lehet, hogy tudod, hogy egy ilyen 30 napos valamicsoda hülyeség, de ahhoz még nincs elég tudásod, hogy belevágj egy megtervezett céltudatos alakformálásba. Olvasd el az alapismereteket a builderen, vagy a Sárga Kapszulát, ha érdekel.


Mellesleg az elején még elég bizakodónak hangoztál, ami a 30 napos izét illeti, csupán ezért gondoltam, hogy csinálod/komolyabban fontolgatod, hogy csináld.

2015. jan. 26. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Valóban van még mit tanulnom! De próbálkozom, és azért ez is számít, nem? :)
2015. jan. 26. 19:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!