Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Dolgozó anyukák: sportoltok?

Dolgozó anyukák: sportoltok?

Figyelt kérdés
Hajnalban megyek dolgozni, egész nap irodai munka, majd délután gyerek begyűjtés, bolt, stb. Este 9 előtt semmi időm magamra. Pl szobakerékpár még menne szerintek? Ti mit és mikor sportoltok?
2015. jan. 30. 20:09
 1/2 anonim válasza:

Sajnos,hasonló a problémám.

Hétvégén próbálunk kirándulni,kerékpározni sokat sétálni.

Hétközban van egy szobakerékpár 10-15 percet este szoktam rajta tekerni,de egyrészt hulla vagyok,másrészt nem is tesz jót,mert nem jó elalvás előtt felpörögni.

Egy hétköznap délután,amúgy anyum tud segíteni,ilyenkor szívesen elnéznék akár tornázni akár egyet futópadozni,de nem találtam még meg a megfelelő helyem.

Nem vagyok az a sértődős fajta,de ahol voltam eddig(két helyen) mindkét helyen totál ki voltam nézve.Egyrész közel 40-hez 3 gyerekkel akárhogy is szeretném nincs olyan alakom,mint 22 évesen,szülési heg miatt nem is tudok minden gyakorlatot úgy csinálni,szóval nagyon frusztráló volt.

2015. jan. 31. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Szerintem ügyes vagy, hogy keresed az edzőhelyedet! :-) ne hagyd magad lelombozni: ha rendszeresen jársz oda, megszoknak, megismernek. A szobakerékpárral kitartó vagy? Mióta csinálod? Nekem a negyed óra is tök jó lenne.. Csak bizonytalan vagyok, hogy fogasnak használnám két hét után..
2015. jan. 31. 17:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!