Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Ha diéta mellett futok akkor...

Ha diéta mellett futok akkor el tudom kerülni hogy az arcomról és a mellemről fogyjak? Vagy csak fussak és ne diétázzak?

Figyelt kérdés
Nem esik nehezemre hogy kevesebbet eszem, de akkor mindig beesik az arcom és gyomortól felfelé fogyok csak, comb, fenék marad. Ha futok akkor ez elkerülhető? Esetleg diéta nélkül is fogyaszt a futás? Próbáltam már Réka-tornát, jógát, de ezekkel nem sokra mentem ilyen szempontból.
2015. márc. 13. 12:58
 1/2 anonim ***** válasza:
az vagy amit megeszel. megfelelõ diéta nélkül nincs fogyás, nincs helyi zsírégetés, nem tudod befolyásolni honnan fogyj és honnan ne... mindenhonnan fogysz.
2015. márc. 13. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 kovpet ***** válasza:
Genetika. Ha elég sokat csinálod, akkor mindenhonnan fogysz majd, de arra nem tudsz hatással lenni, hogy honnan először. Nem véletlenül találták ki a zsírleszívást, mint a plasztikai műtétek egy fajtáját. Azzal lehet korrigálni azt, ami nem tetszik a dolgok természetes alakulásában.
2015. márc. 13. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!