Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Melyik küzdősport/harcművészet...

Melyik küzdősport/harcművészet a legjobb? Szempontok lent.

Figyelt kérdés

Melyik a legjobb: - Látványban

- támadásban

- önvédelemben

- hatékonyságban

- utcai bunyó esetén


+ Ninjustu-ról vélemények? Tudom, itthon sz@rul tanítják, de arra vagyok kíváncsi hogy maga a stílus milyen, érdemes e megtanulni (külfölfön).



2015. márc. 18. 23:13
1 2 3
 21/28 A kérdező kommentje:

Keress előbb utána néhány dolognak.. ne csak a pofád járjon. Nem CSAK színész. Wushu és kungfu mester.


De akkor egy másik példa: Nenad Ikras

MMAzik? nem. Boxol? nem. Amit ő csinál, az harcművészet. És fel lehetne fogni hogy aki kimegy lökdösődni az utcára az nem MMA mester. Szerinted az MMA mesterek, akik ellen nem ér semmit a hm azok mennek az utcára hogy lopkodjanak? Hát k*rvára nem.

2015. ápr. 3. 15:27
 22/28 anonim ***** válasza:

Neked tényleg ennyire gyenge a stílusod?


Utcán nem gyenge ememákosok akarnak bántani, hanem Kolompár kibelez 1 perc alatt Alejándró, aki simán csak megöl, ha gyenge vagy. Nyilván nem egyedül, hanem a barátaival, csak hogy biztosan meghalj.


És persze a halál nem a vég, sőt megváltás ebben a világban, de ettől még a sz.arul oktatott harcművészetek továbbra is értelmetlenek, max. csajozásra jók. Jól meg kevés harcművészetet oktatnak, amikor pistikét akkor is beiratják karatéjozni a szülei ha a karate edző nem ért a bunyóhoz, akkor a színvonal drasztikusan csökkenni fog. Ezt nem szívesen írom, a valóság kellemetlen.

2015. ápr. 3. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/28 A kérdező kommentje:
Ok,ok. Na de van itt egy ellentmondás! Mindenki, és én is azt mondjuk, hogy itthon szarul oktatják a hm-eket és a ks-eket. Na de ha szarul oktajták, akkor honnan jön az aki csak úgy letépi a karom, beleveri a fejem a seggembe?! Onnan, ahol szarul oktatnak? Esetleg vki elmegy tanulni amerikába/japánba és visszajön? na nee
2015. ápr. 25. 15:45
 24/28 anonim ***** válasza:
Senki sem biztos, hogy le tudja tépni a karodat. Esetleg elvetemült, és belédvág egy kést, mert egy gyökér. És ezzel tényleg nehéz akármit is kezdeni, mert.. egy pofon az csak egy pofon, ha viszont boxerrel ütik vagy késsel, akkor meg hiába 1 pofon, vesztettél. És én is vesztenék.. nem azért, mert jobbak nálunk, simán csak elvetemültebbek.
2015. ápr. 25. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/28 A kérdező kommentje:
Boxer, kés.. és itt mond csődöt a fent emlegetett és istenített földharc -.- ide kell a fegyveres harc
2015. ápr. 27. 16:26
 26/28 anonim ***** válasza:
Azért pusztakezes földharcot nem kell fegyveres harccal összemérni :D
2015. ápr. 27. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/28 anonim válasza:
a taekwando egy nagy szar... :P 3 évig jártam köszönöm elég volt... :O !
2015. máj. 22. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/28 A kérdező kommentje:
na ja, én is otthagytam a taekwondot
2015. máj. 22. 21:38
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!