Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Küzdősportot szeretnék de mit...

Küzdősportot szeretnék de mit válasszak?

Figyelt kérdés
Elsődlegesen az edzés fontos számomra, hogy mozogjak. Másodlagosan az önvégelem. Eddig teljesen mást sportoltam, az a lényeg, hogy jó kondiban legyek egy önvédelmi sportoló közösség tagjaként. Tetszett az aikido szellemisége de talán önvédelemhez kevés. Várom a javaslatokat. Teljesen laikus vagyok.

2015. márc. 26. 21:48
 1/5 anonim ***** válasza:

ha a küzdelmi és a harci képességeidet akarod növelni akkor ökölvívás.

a kardió terhelést is adja,a közösségi élet meg lényegtelen haszontalan szempont itt.

a tudásért és a képességeid fejlesztéséért kell menned nem a bratyizás miatt.

2015. márc. 26. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:

Én sokra jártam, de szerintem elsőre a Kick Box a legmegfeleselőbb.

1. Meg tanít rendesen rúgni/ütni

2. Helyes lélegzés

3. Nyújtás és szív és tüdő erősítés ( Kardio gyakorlatok )


Hány éves vagy?

2015. márc. 27. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Viszont a ju jitsu már elég az önvédelemhez.
2015. márc. 27. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
a jujitsura gondoltam én is... beavatnál esetleg privátba a részletekről? Érdekelne
2015. márc. 27. 16:30
 5/5 anonim ***** válasza:
Önvédelemre a Kali es a krav maga alkalmas , a Kali veszélyes, fegyveres harcművészet 18 év felett ajánlom én is egy eve csinálom , késsel bottal kardal , önvédelemből ölni viszont csak 3+ támadó ellen lehet , a karambittal amit az edzésen tanulunk , rengeteg vágást lehet ejteni kis idő alatt , viszont a puszta kezes harc is nagyon jo a kaliban , pontokat támadunk a testen , izmokat , idegeket , az ütések es szúrások ellen is jo a védekezés, de thai boxot is ajánlom 2 évig csinaltam , boxot semmiféleképpen ...
2015. márc. 30. 01:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!