Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Mit csináljak ha van sok időm...

Mit csináljak ha van sok időm és mindig csak valami hülyeséggel foglalkozom? Tippeket légyszi!

Figyelt kérdés
Legutóbb elkezdtem spanyolul tanulni(kb.januárban) és most már középfok környékén vagyok de még így is sok az időm és 5 nyelv mellé egyenlőre nem akarok újat tanulni, de valamit szeretnék csinálni amikor itthon vagyok és nem csak a gép előtt ülni. (Képtelen vagyok végigolvasni egy könyvet mert akárhányat akármennyire akarok mindig otthagyom mert nem köt le sajnos) 15F

2015. ápr. 2. 17:53
 1/2 anonim válasza:
Atyagatyaaaaaa... Nekem miért nincs ilyen problémám?! :(
2015. ápr. 2. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:

Tanulj meg zsonglőrködni! Szuper dolog :) egyszerre lehet játék, sport, és művészet :) kezdd labdákkal, aztán jöhet a többi eszköz: karika, buzogány, ördögbot, diaboló..stb :) videók vannak hozzá a neten, meg egy csomó oldal ami segít a kezdetekben.

És ha érdekel, nekem is írhatsz, kérdezhetsz, segítek. :)

2015. ápr. 2. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!