Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Kínai boltból, Lidlből van...

Kínai boltból, Lidlből van értelme futó cipőt venni?

Figyelt kérdés
Milyenek azok a cipők? Első felpróbálásra kényelmes, puha

2015. ápr. 11. 20:56
 1/8 anonim ***** válasza:
Én nem nagyon vennék. A futócipő olyan dolog amire érdemes költeni, még akkor is ha nem vagy profi futó. Nagyon szét tudja cseszni a lábat egy kontár cipő, főleg ha betonon futsz. Komoly sérüléseket okozhat. Nem mondom hogy biztos megnyomordosz a lidl cipőtől, de valószínűleg nincs komolyan tesztelve és az anyaga sem a legjobb.
2015. ápr. 11. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:

Nem , egyáltalán nem érdemes.


[link]

2015. ápr. 11. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
#1 vagyok: annyival még kiegészíteném a válaszom hogy kertbe játszani, kisebb sétára vagy kisebb kerékpározásokra jó lehet, de ha rendszeresen futni akarsz akkor nem. Gondolj bele, futáskor az egész testsúlyod nagy erővel és lendülettel terheled rá a sarkadra/talpadra. A cipőnek ezt tompítani kell, stabilan tartani a lábat stb.
2015. ápr. 12. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Esténként gondoltam heti 3x kb 1órát
2015. ápr. 12. 17:51
 5/8 anonim ***** válasza:
Inkább kalenjit vegyél decathlonból ha az ára számít.bàr egy óra futás lehet annak is sok.
2015. ápr. 12. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:
Kalenji ja... ismerősömnek 2 hónap után már jött szét.
2015. ápr. 13. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Hát... Az enyém nem.
2015. ápr. 13. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:

Kedves Kérdező,

Tavaly nyáron vettem egy 3M márkájú futó cipőt a Lidl-ben, 5 vagy 6 ezer forintért. Elkepesztően jó a háromszor annyiba kerülő Nike-ot kenterbe veri. Légtalpas, nagyon rugalmas, a rugózás az erőssége, ha gyorsabban futok akkor sem fájdalmas a futás. Könnyű a szerkezete, szellőzik. Ha már a Lidl-ben vagy, vegyél egy futáshoz kifejlesztett zoknit is. Vastag anyagú, szintén ütés tompító hhatású. Egy próbát megér. az alacsony ár nagyon meggyőző

2015. ápr. 13. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!