Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Futni szeretők, mitől van a...

Moncsy21 kérdése:

Futni szeretők, mitől van a következő panaszom?

Figyelt kérdés
szeretek futni, 3éve hobbi szinten 6-8km-t kocogok, azt már kezdem megszokni hogy furán néznek rám az utcán de az mitől van hogy napokig semmi bajom,aztán egyik napról a másikra olyan szinten elkezd fájni a lábszáram(sípcsontom) hogy alig bírom magam hazavonszolni..én csinálok vmit rosszul?

2015. ápr. 30. 17:07
1 2 3
 1/29 anonim ***** válasza:
18%

Genetikailag/alkatilag nem vagy igazi futni szerető.


Ne értsd félre, se rasszista se nőgyűlölő nem vagyok, de ha egyszer ez van.. akkor ezzel kell szembe nézni.


Szerencsére sokkal egészségesebb, jobb hatású edzések is vannak, és ezeket is nagyon tudják szeretni a csajok.

2015. ápr. 30. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 A kérdező kommentje:
a magam kis 62kg-mal nem hiszem hogy olyan kövér lennék hogy nem bírja a testem...
2015. ápr. 30. 18:08
 3/29 anonim ***** válasza:
0%

A hit fontos.


De nő vagy, ez is fontos.

2015. ápr. 30. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/29 A kérdező kommentje:
tehát mivel nő vagyok ne járjak futni hanem üljek a hátsómon és hízzak :D ez egy picit....diszkriminatív hozzáállás nem gondolod? :D
2015. ápr. 30. 19:31
 5/29 anonim ***** válasza:
100%

Kérdező, bemelegítesz rendesen? Futás után nyújtasz?

Szerintem vizsgáltasd ki, akár komoly is lehet!


Kedves másik válaszadó, te meg ritka nagy paraszt vagy. Futónők az ezredik körüket futnák a Margitszigeten, amíg te csak az Árpád-híd lábánál lihegnél. :D

2015. ápr. 30. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/29 anonim ***** válasza:
0%

Nem.


Mivel nő vagy s nem buta liba, ezért étkezz úgy, hogy ne legyél beteg, inzulinrezisztens, ne hízzon a segged.


És végezz igazi, értelmes, értelmiségi edzést, ne a tudatlan divatkövető libák egészségtelen, kommersz kocogását majmold.


Ha már így rákérdeztél, ez a véleményem. No offense :)

2015. ápr. 30. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/29 anonim ***** válasza:
42%

Értelmiségi edzést? :D

Ne röhögtess!


Szerinted ha valaki fogyni akar, formálódni, arra mi az "értelmiségi" edzés? Emelgessen súlyokat?

A táplálkozást aláírom, az mindennek az alapja 70%-ban.


Menjél inkább és edd meg az esti zsíros kenyér adagod, kedves másik válaszadó. :D Bizonyára te nagyon edzett vagy és tudod az anatómia alapjait, az egészséges életmód kulcsát és van orvosi diplomád is, hogy alátámaszd, a futás semmit sem ér.

Ja és a lilahagymát ne felejtsd a kenyered mellé!

2015. ápr. 30. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/29 anonim ***** válasza:
0%

Nem eszem kenyeret (vajat eszem most meg csirkét)


A formám talán még neked is tetszene.


Az edzés javaslatom (intelligensebb) nőknek a küzdősportok, saját súlyos erősítések, gyógytornák, qigong, jóga.

2015. ápr. 30. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/29 anonim ***** válasza:
És kimondottan szeretem, amikor olyanok próbálnak megítélni vagy kioktatni, akiknek éppen panaszuk van a 'okosan' megvalósított edzésüktől. Az a legjobb. :)
2015. ápr. 30. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/29 anonim ***** válasza:

Na ezt most felhúzott. Emelgessen súlyokat? Ha izmosabb akar lenni, akkor nyugodtan emelgethet, ugyanis az izomépítésnek ez a legjobb módja.


Kérdező hol futsz egyébként? Beton? Ha betonon, akkor ne csodálkozz, ugyanis a kemény felület okoz kellemetlenségeket. Ízületvédőt, vitamint javaslok és fuss más terepen, vagy ha nem tudsz, akkor inkább bicajozz, ugrókötelezz.

2015. ápr. 30. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!