Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Hogyan fogyjak a felső testemr...

Hogyan fogyjak a felső testemről? Már leadtam 4 kg-ot de csak alul fogyok. Felül semmit. Valami jó tanács? A többi lent.

Figyelt kérdés

161 cm vagyok és 57 kg.26 éves alma testalkatú lány vagyok.61 kg voltam korábban. Nadrágból már elég a 26-os is az előző 28ashoz képest, annyira lefogytam, szinte már nincs is fenekem.Viszont a felső testem nem akar fogyni. Főleg a derekam és a hasam az ami vastag és széles de az arcom is elég pufi sajnos.

Alulról már nem szeretnék fogyni, viszont felülről mindenképpen. Elég nagyok a melleim is 80 D-s melltartót hordok és emiatt is elég böszmének érzem magam.Valami jó tanácsot tudna valaki adni?????


2012. febr. 17. 11:03
 1/3 anonim ***** válasza:

mint itt írtuk

http://www.gyakorikerdesek.hu/fogyokurak__egyeb-kerdesek__26..

helyi fogyás sajnos nincsen.

genetikailag meghatározott, hogyan, merre raktározza a tested a zsírokat. ugye ez a testalkat, amit te "alma típusnak" írtál.

annyit kezdhetsz vele, hogy miután lefogytál, a lábadat erősíted ha túl vékony. azaz az izomzatodat formálod. ha többet nem kell fogynod lábból, azzal nem tudsz mit kezdeni, de megtarthatod/fejlesztheted az ottani izomzatot, így az megadhatja a formát fogyás után is.

2012. febr. 17. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Nincs helyi fogyás, de ezt lekell írnom.

Szóval becsüld meg ezt a genetikát. Az enyém milyen? 161 cm vagyok és 46 kg, de a lábam olyan undorítóan vastag, hogy nem merek felvenni egy szoknyát, pedig imádom őket. De nem fogyhatok tovább, mivel:

-mellem már szinte semmi.

-a bordáim kilátszanak.


Tudod mit meg nem adnék egy kis hasért, nagy mellért, de vékony lábért? Ez kell a fiúknak. Szép lábak, nagy mellek.

A hasadat soha nem fogja senki látni, de hát azt milyen könnyű elrejteni, gondolj bele.

Szóval becsüld meg:

2012. febr. 17. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Ezt nem lehet befolyásolni.Az előző szépen összefoglalta,én csak egy kis biztatást tudok írni,ugyan ebben a cipőben járok,a lábam már szálkás mint állat,a csipőmön még mindig van háj ,kb 1,5 hónapja váltottam életmódot és most kezdett el lemenni a zsír onnan is (legalábbis láthatóan) . Ez van,folytatni kell.
2012. febr. 17. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!