Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Sportolás baráti nyaralás...

Sportolás baráti nyaralás alatt? Hogyan? Tudnátok adni tippeket, amelyek hasznosak? Többi lent.

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Nos az a helyzet, hogy igyekeztem az elmúlt időben sokat foglalkozni az egészségemmel (mozgás, étkezés), és ez nagyjából jól is halad. Azonban hajlamos vagyok arra, hogy ha megszakítok egy folyamatot, akkor nagyon sokáig "nem látom viszont".

Júliusban megyek a barátaimmal és a párommal (elég nagy társaság lesz) Balatonhoz egy hétre kikapcsolódni, ami magában foglalja a mindennapi bulizást, alkoholfogyasztást (ezt nyilván megpróbálom kontrollálni, de biztosan le fog csúszni néhány pohár ez-az). Alkohol=rengeteg kalória + Balaton=strand=bikini... tudom, egy hét nem óriási bűn, én mégis rosszul érezném magam, ha mozgás nélkül telne.

Mit tudtok nekem ajánlani? (Edzőterembe azért nem fogok beiratkozni :D) Olyasmi kellene, amit hamar megvan, nem zavarom vele a többieket, mégis hatásos. A futás pl eszembe jutott, de nem a kedvencem (ergo nem is űzöm), tehát fogalmam sincs, hogy mennyi ideig kellene futnom egy nap, az mennyire hatásos, utána mit egyek / igyak, hogy az izomtömeg se csökkenjen (illetve meg tudjam oldani egy ilyen nyaralás alkalmával). Bármi alternatíva érdekel ezen kívül is.


Nagyon örülnék a segítségnek / biztatásnak!

Köszönöm

19/N



2015. jún. 12. 14:46
 1/2 anonim ***** válasza:

Előrebocsátom, nem hülyéskedésből írom: pedig a futás az egyik legjobb sport, ami mindig kéznél (lábnál) van, bárhol űzhető, sőt, én futottam már alkoholosan is és sokkal jobban ment, mint máskor :-)


De ha ez végképp nem fekszik Neked, akkor súlyzózhatsz pl. kilós kristálycukorral, felülés, húzózkodás a saját testsúlyoddal (pl. egy fán, csak le ne törjön :D )stb.

2015. jún. 12. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Köszönöm, ment a zöld kéz :D

Ha mégis a futást választanám, akkor mit ajánlasz: mennyi ideig, milyen intenzitással, hány naponta? Szeretnék nagyjából úgy kalkulálni, hogy a kalóriabevitelemet szinten tudjam tartani vele, és tényleg nem vagyok képben, hogy ezt futással hogyan érhetném el:)

2015. jún. 12. 14:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!