Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Mi Motivált benneteket?

Mi Motivált benneteket?

Figyelt kérdés
Ti milyen célból kezdtetek el edzeni mi motivált esetleg volt valami ami az eleteteket befolyásolta?

2015. jún. 16. 22:14
 1/5 anonim válasza:
Ha mások meg tudják csinálni akkor én is.
2015. jún. 16. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Mindig valami célból kezd el edzeni az ember, mindenkinek más a motiváció forrása, de a célja mindenkinek ugyan az.
2015. jún. 16. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Most tekintsünk el attól, hogy még abban a fázisban vagyok,hogy megpróbálom rávenni magam a rendszeres edzésre és nem megy... El fogom érni, mert nagyon komoly motivációm van.

Nevezetesen hosszú, egészséges életet akarok, nem is túl gyöngén. Fiatalon még sokat kibír az ember, de egy idő után szerintem egyre fontosabb az edzés s a helyes étrend is, hogy rendben legyünk fizikailag, hmmm a lelkiekre is nem kicsit kihat a dolog.

Plusz jobban néz ki s érzi magát az ember az ember erősebben, izmosabban :)

A párom nem akar több izmot, mint ami magától, az élettől van (biciklizik, gyalogol, dolgozgat a ház körül), ez OK, jól néz ki úgy, ahogy van. De már mondtam neki, hogy egypár év múlva már elvárom tőle, hogy valamelyest eddzen, mert nem egyedül akarok hegyet mászni a 100. születésnapomon meg ilyenek.

Durván jobban akarok kinézni idősebben, mint a kortársaim átlaga :) Fiatalon nem voltam se szép, se csinos, de eljön még az én időm :D A génjeim jók hozzá (már nem pl. a testépítéshez, hanem az idősen is aktív, egészséges léthez), az étrendemet is átformáltam, most már csak a megfelelő edzés hiányzik.

2015. jún. 16. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Irodaban dolgozom, szellemi munkat vegzek. Estenkent amikor lemegyek edzeni, az totalisan kikapcsol. Ha nem igy lenne szerintem nem csinalnam.
2015. jún. 17. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

En sportra lettem nevelve. 4 eves koromtol kezdve szinte folyamatosan edzettem valamit. De nem reg talaltam meg a nekem valot, es egyszeruen imadom az edzotermet, az ottani embereket, a mozgasformat, azt, hogy erzekelheto a fejlodes. Hihetetlen, hogy tobbszor akkora sulyokat vagyok kepes megmozgatni, mint par honappal korabban.

Engem a megszallottsagom vezet.

2015. jún. 17. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!