Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Konditerembe járás szóval...

Konditerembe járás szóval izomtömeg növelése befolyásolhatja a növekedésemet?

Figyelt kérdés
15 éves vagyok, jelenleg 180 cm. A nyáron konditerembe szeretnék járni de azt mondták hogy ez hatással lesz a növekedésemre. ( Biztosan fogok még nőni)

2015. jún. 17. 03:41
 1/4 anonim ***** válasza:

Honnan veszed hogy biztosan fogsz még nőni? Én 14 évesen nyúltam egy nagyot aztán ennyi maradtam.


Amúgy növekedésben lévő fiúknak azért nem annyira jó a komoly súlyzós edzés mert az ízületek nagyon le vannak terhelve ilyenkor, nem annyira hiányzik a súlyok emelgetése. Ha kezdő vagy akkor először csinálj inkább saját testsúlyos edzést. Azzal is lehet szép eredményeket elérni, majd válthatsz súlyokra ha azok a gyakorlatok nagyon mennek.

2015. jún. 17. 06:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
Igen, a férfiak csontozata olyan 18-20 éves korig nő, próbálj inkább saját test súllyal edzeni. Rendkívül jó erő alapot és vázizomzatot lehet vele kifejleszteni.
2015. jún. 17. 06:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Nem tudom én 13 évesen megnyúltam 177cm-re, most 17 vagyok és 180 centi. Nem biztos, hogy sokat fogsz nőni. És edz saját súllyal, mert:

1. ha nincs erőd, akkor nyomhatsz fekve 30 kilóval

2. hozzászokik a tested az edzéshez

3. megszokod, hogy rendszeresen kell edzeni, enni, pihenni


Sok sikert!

2015. jún. 17. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat
2015. jún. 17. 13:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!