Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Hogy tudnám növelni az állókép...

Hogy tudnám növelni az állóképességemet?

Figyelt kérdés
Kondizok és ha focizok vagy valami más játszok akkor gyorsan kifulladok és csak kapkodok levegőért. Orron keresztül mélyen szoktam lélegezni ilyenkor de egyszerűen nem bírom. Nincs időm külön eljárni futni meg amúgy sem szeretek, viszont szeretném valahogy növelni az állóképességemet. Ha lehet anélkül hogy izomtömeget veszítenék.
2010. márc. 2. 19:40
 1/5 anonim válasza:
Pedig érdemes lenne futni. Ha viszel magaddal zenét, nem olyan unalmas. Meg csak az eleje vészes, utána szerintem jó :]
2010. márc. 2. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
Futás,bicajozás ,esetleg úszás.Kardió jellegű edzéseket kéne végezned szerintem.Hosszutávú mozgás aminél a légzésedet ,a megfelelő ritmust tudnád kialakitani.Az eleje nehéz tényleg csak,a szervezeted egy idő után megszokja.A lényeg hogy nem szabad abbahagyni,rendszerességet kell vinni bele.Én futni szoktam járni,télen keveset megyek,és mikor jön a jó idő az elsö pár alkalommal nekem is mindig nehezebb:).Utána megszokod ,rájössz hogy érdemes.A lényeg hogy legyen rendszeres.
2010. márc. 2. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Nekem két dolog segített: elkezdtem bringával járni egyetemre és mindig gyalog megyek a lépcsőn, nem lifttel. Most már a 10. emeletre is egy lendületből megyek fel, megállás nélkül. A bringázás nekem 2*10-15 km naponta, 2*25-40 perc szokott lenni a széljárástól meg a kedvemtől függően. Ha rászánod magad, nézz körül a témába illő lapokon, sok hasznos tanács van.
2010. márc. 2. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Hosszú, lassú futások. Én sem szerettem, aztán most meg maratonfutó vagyok. Egyszercsak megszereted, csak addig is csinálni kell. :-)
2010. márc. 3. 00:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! :)
2010. márc. 3. 14:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!