Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Hasizom erősítésére mi a legjobb?

Hasizom erősítésére mi a legjobb?

Figyelt kérdés

Othhon mit tudok csinálni és milyen hamar fog meglátszani?

15/F


2010. márc. 2. 21:22
 1/7 anonim válasza:

én ezt csinálom minden másnap és nagyon jó!!

http://www.youtube.com/watch?v=F256MmfzkVY

Próbáld ki és meg fog látszani az eredmény!

2010. márc. 3. 06:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
és ez fiúknak is jó?
2010. márc. 7. 19:48
 3/7 anonim ***** válasza:

én hanyatfekszem az ágyra lábamat nekitámasztom a falnak (azért ágyon mert a föld kemény és tönkrevágja a hátam) és lenyomok 10x20 at aztán aztán 10x10 lehet a végén már csak 6-8 megy, kevés szünet kezek keresztbe a mellen én ezt csinálom egy héten egyszer mert én minden nap mást edzek ha látványosan akarsz fejlödni akkor is ugy csinál h egy nap edzés 1 nap pihenő.

17F

2010. márc. 7. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:

felülés mindenképpen + hanyattfekszel bármilyen padon, fejed fölött kapaszkodsz és párosan emeled a lábad.

amugy ha vékony testalkatod van hamar meglátszik, ha nem, akkor a táplálkozáson múlik. minél kevesebb a felesleg nyilvánvalóan annál inkább

2010. márc. 8. 01:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
hja + otthoni edzésre fekvőtámasz, az majd' minden izmot erősít.
2010. márc. 8. 01:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
hasprés, lábemelés. Fekvőtámasszal nem fogsz sokat érni hasra.
2010. márc. 8. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:

de igen! a fekvőtámasz is sokat jelent! a hasat is erősíti... a tesi tanárom mondta...

gondolj csak bele, ha nem lenne hasizmod akkor nem tudnád egyenesen tartani a tested fekvőtámasz közben...

2010. márc. 8. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!