Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Budán, a Fehérvári út közelébe...

Budán, a Fehérvári út közelében hol van valami jó hely futás céljából?

Figyelt kérdés
olyan helyet keresek, ahol nem beton van, mondjuk egy nagyobb park. most költözök fel, és még nem ismerem annyira a környéket. előre is köszi!
2008. szept. 3. 10:08
 1/3 anonim ***** válasza:
Az Etele-Tétényi sarkon (kb 5-600 m a Fehérváritól, talán annyi sincs) van a "Bikás". Ez egy elég nagy szabadidőpark. (Bár sajnos a sarkán építik a kutyafutattóban a metrót, de azért nem olyan rossz hely. Legalábbis néhány éve, amikor még ott laktam, még nem volt az) Szerintem érdemes megnézni.
2008. szept. 3. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
(Előző vagyok) Persze a távolság attól is függ, hogy a Fehérvári melyik felén laksz... elég hosszú út.
2008. szept. 3. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

a bikás szerintem annyira nem jó... építenek, meg minden. alig lehet közlekedni, minden le van zárva, még a h.t.-t is beépítették.

igazából erre én is kíváncsi lennék... én még sajnos nem tudtam felfedezni igazán jó helyet.

2008. szept. 3. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!