Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Reggeli futásnak milyen...

Reggeli futásnak milyen előnyei vannak? Jobb mint az esti futás? Előnyöket és hátrányokat írjatk! Kösszi

Figyelt kérdés
2010. márc. 4. 08:11
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Ha kiizadsz sz@r lesz a hajad, és idő megy el azzal is h megmosd, ha hosszebb mint pár cm, és melozni , suliba méz utána akkor elég sok időt vesz el.
2010. márc. 4. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
74%
esti futás után nehéz elaludni
2010. márc. 4. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
reggel még világos van
2010. márc. 4. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:
89%

Ha megfeleloen tervezed meg a reggeli idobeosztasodat, akkor mindenkeppen a reggeli(hajnali) futast javaslom.

Kora reggel a levego is frissebb, tisztabb (sajnos nem mindenutt). Ha most akarod elkezdeni, figyelj a fokozatossagra! Es minel hosszabb tavot tuzol ki magadnak, annal korabban kell felkelned!

"Ki koran kel-egesz nap almos!"

2010. márc. 5. 07:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Reggel állítólag azét nem jó futni, mert az izületek még merevek, nincsen meg körülöttük a folyadék, így gyorsabban kopnak, tönkre mennek. A délutáni futás azért jobb, mert ilyenkor már bejáródtak az izületek, izmok.
2010. márc. 6. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
Próbáltam mindkettőt, nekem az esti jött be. reggel hányingerem lett tőle, és az izmaimnak sem esett túl jól...Este, sötétben nem ismer fel senki:),és ha egészségeset vacsorázol minél többet eszel belőle annál többet fogysz.
2010. márc. 11. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Korábban felkelsz frissebben kezded a napot. Viszont szerintem csak lazán csináld, ne edzésszeűen, mert reggel a szervezetednek is fel kell ébrednie.
2010. márc. 11. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!