Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Nem tudom most kezdjem el...

Nem tudom most kezdjem el vagy sem? Valamint hogy mit sportoljak?

Figyelt kérdés
Szeptemberben megyek nyolcadikba és nem tudom hogy elkezdjek e sportolni mert nem tudom mennyi idő lesz tanulni. Meg ha el is kezdenék nem tudom hogy mit. Alsóban öt évig kosaraztam. 171cm , 70 kg, lány vagyok és duci.Küzdő sportot nem igazán szeretnék inkább a labda sportok vonzanak.

2015. júl. 10. 22:39
 1/3 A kérdező kommentje:
Jut eszembe Szombathelyen lakok.
2015. júl. 10. 22:50
 2/3 anonim ***** válasza:

Tudom, most azt hiszed, az a napi néhány óra leckeírás és egyéb tennivaló most olyan nagyon sok időt lefoglal a napodból... Most abba gondolj bele, hogy egykor én is így gondolkodtam, emiatt, most van egy vacak szakmám, amivel gyakorlatilag kitörőlhetem..

Hétköznap 07:00-17:00ig dolgozom, utána a 2gyerekemet kérdezem ki házi ügyileg, aztán játszom velük, ez után még le kell mennnem edzeni, majd tanulok, mivel levelező tagozaton suliba járok... Szóval ha nekem van rá időm, akkor neked simán kell lennie..

2015. júl. 11. 01:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Nem biztos, hogy a kosárlabda való neked. Az inkább magas, nagy kezű lányoknak való. Én inkább futást vagy úszást ajánlanék.
2015. aug. 9. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!