Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Otthoni alapedzéssel mi a...

Otthoni alapedzéssel mi a helyzet?

Figyelt kérdés
Fiú vagyok átlagos testalkattal nincs mit lefogynom. Fekvőtámasz,futás, lábemelés, felülést naponta érdemes csinálni megfelelő étkezéssel? Nem várom testépitők és más szteroid bombák ajánlatait külonféle edzés tervekkel mert nem akarok izom kolosszus lenni aki folyton a terembe ül és súlyoz csak kicsit sportosabb formásabb alakot szeretnék, jobb állóképességet. Mennyire hatásos igy ez és látható-e az eredmény és pontosan milyen étrend javasolt hogy ne hiába menjen az egész?

2015. júl. 11. 19:46
 1/5 anonim ***** válasza:
Vigyázz az edzéssel, haverom is fél év alatt Svarci lett a gyúróportól meg a szintetikus izomnövelő vitaminoktól!4
2015. júl. 11. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Bocsánat: *gyúrással
2015. júl. 11. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

tömegnövelő étrend...

kolosszus pedig nem leszel egyik napról a másikra hirtelen...

2015. júl. 11. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Naponta szerintem talán picit sok (mondjuk ez nagyban függ a sporttól és a céltól). Látom felsoroltad az alapgyakorlatokat, a guggolás kimaradt ( mondjuk én súly nélkül nem igen tudom elképzelni), és a húzódzkodás is.


Ami még elég nagy hülyeségnek tűnik az hogy felülés, lábemelés, ezeket írtad hasra.Jobb mint ha csak felülést írtál az igaz, de mivel négy féle hasizom van, nem értem két gyakorlattal hogy fednéd le őket, és persze semmi változatosság nincs is benne. Hasra és törzsre rengeteg gyakorlat van, állíts össze egy saját edzést otthonra, hogy ne mindig ugyanazokat csináld, máskülönben lesz olyan része a hasadnak ami gyenge marad. A többi meg adott terheléshez hozzászokik, és más ugyanarra az izomra ható gyakorlatra hamar kifog fáradni.

Ez az elv minden gyakorlatra igaz.

2015. júl. 12. 01:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Nem vagyok benne nagyon otthon, hogy minden részletet tudjak de akkor változatossá teszem koszonom, és miért sok minden napra?
2015. júl. 12. 08:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!