Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » A futással mit fogok elérni?

A futással mit fogok elérni?

Figyelt kérdés
a combom legvastagabb része 48,5 cm szeretném hogy lemenjen 46-45-re:) igazából izmos a lábam csak szeretném ,hogy vékonyabb legyek,sportolok heti 4x és inkább a belső felén van egy pici zsír ,azt szeretném eltávolítani.tudom,hogy nincs helyi fogyás ,de ha futni fogok heti 3x például akkor az le fog menni vagy izmosodni fogok és még vastagabb lesz a lábam?

2015. júl. 30. 16:12
 1/3 anonim válasza:
Nem nem lesz vastagabb fusson minden nap legalább egy olyan öt kilométert mész hatni fog Igen izmosodni fog de nem fog látszani nekem is hatott.
2015. aug. 5. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
nem hinném hogy vastagabb lesz a futástól mert max ami feljön izom, a zsír meg lemegy...de a kajáláson is múlik...sokaáig jártam futni és egyáltalán nem fogytam amíg nem kezdtem úgy kajálni....akkor beindult a fogyás és a lábam is vékonyabb lett és izmos...
2015. aug. 6. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
kedves utolsó mit értesz a..nem kajáltam ugy ,de mióta ugy kajálsz..min változtattál?
2015. aug. 7. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!