Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Van egy fiú, szeret sportolni,...

Van egy fiú, szeret sportolni, mozogni és egészséges kajákon él, ha aktívan elkezd sportolni nagyon jó alakja lesz?

Figyelt kérdés

Rendszeres futásra gondoltam, vagy eljárnék foci edzésekre.

Erőnlétem elég jó, de van rajtam egy kevés háj. Sokat mozgok, nem élek egészségtelen kajákon, sőt!, és elkezdek rendszeresen járni futni, leadom a felesleget, izmosodok vagy mi történik? Vagy pl. aktívan elkezdek járni sportolni, mondjuk focira, ott is az edzések folyamán izmosodás történne vagy mi? Sok halat,fehér húst,zöldséget,gyümölcsöt,ha pékáru akkor csakis barna lisztből készültet eszek, nem iszok cukros innivalókat,és cukros dolgokat sem eszek,csipszet se, szóval egészségesen táplálkozok és még hozzá a feljebb leírtak. Mi történne? Itt vannak képek, ez alapján próbáljatok meg válaszolni légyszi!

[link]

[link]

14,5/F


2010. márc. 8. 14:59
 1/9 anonim ***** válasza:
Te figyelj hagyjál már minket békén... Egy hónapja is belinkelted magad a kék klottgatyádban. Kezdj el sportolni és meglátod mi lesz... Most komolyan.
2010. márc. 8. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Az lehet, csak sosincs rendes válasz, meg állandóan azt olvasom mindenhol hogy izomból fogysz, azt meg nem akarok, csirkemellen meg nem lehet élni!
2010. márc. 8. 15:47
 3/9 anonim válasza:

Ha sportolni kezdesz, hogy fogynál izomból?:D

Kezdj el sportolni, ártani nem árt:D

2010. márc. 8. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Olvasd el ezt, és akkor minden világos lesz

[link]

Amúgy meg de lehet csirkemellen élni... meg rizsen... meg brokkolin, meg gyümölcsökön... meg egyéb zöldségeken. És már kész is.

2010. márc. 8. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

2.: itt olvastam sok kérdésnél, hogyha sportol és nem eszik elég fehérjét akkor veszteni fog az izmából.

3.: tudom, hogy lehet, szeretem is, sőt imádom a csirkemellet, de nem fognak csak rám főzni, annyi pénzem meg nincs, hogy vásároljam magamnak a kaját. MÉG.

2010. márc. 8. 18:58
 6/9 anonim ***** válasza:
3 év múlva tölts fel képeket, hogy milyen vagy felnőttként, használt-e a sport, mert most még csak egy kisgyerek vagy.
2010. márc. 8. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
sajnos a bulémiások is régen sportoltak és most nézz rájuk, csont és bőrök.. komolyra fordítva a szót, a képeken látszik, hogy a te esetedben nincs veszélye az izomvesztésnek, kezdj bele nyugodtan.. Ha csak futkosol és focizol, nem leszel izmosabb, max a vádlid és az oldalsó hasizmod, plusz a tüdőtérfogatod fog nőni...szerintem
2010. márc. 8. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Kösz, amúgy tavaly voltam párszor, de idén amint jön a jó idő megyek, van egy ismerősöm aki elég jól lefogyott és csak futott meg hát persze változtatott az étrendjén, de azt nekem nem kell, elég ha eljárok futni, szerintem. Mindenesetre majd írok, hogy mi lett!
2010. márc. 9. 14:51
 9/9 A kérdező kommentje:
Ezt elfelejtettem: aki linkelte a body.builder.hu-ról a cikket, annak megköszönöm, már értem mi mikor van, köszönöm!
2010. márc. 9. 14:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!