Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Mit tegyek, már utálom?

Mit tegyek, már utálom?

Figyelt kérdés
Az a helyzet hogy 175-176 cm vagyok, és csupán 53 kg! Nevetségesen kevésnek érzem, utálom hogy ilyen vékony vagyok, a csuklóim is vékonyak, utálom őket, rejtegetem, mert nem akarom hogy lássák, törékenynek érzem magam főként a csúklóm miatt (pedig nem vagyok az, mert erősnek erős, de vékony) Hiába eszek, nem hízok, félek hogy nem is fogok!

2015. aug. 13. 21:52
 1/8 A kérdező kommentje:
Edző szerint erős csontozatú vagyok, meg nehéz a csontom, bár ez tuti igaz, mert háj az 12 % sincs rajtam, a semmitől meg nem lehetek még ennyi sem.
2015. aug. 13. 22:06
 2/8 A kérdező kommentje:
Nem akarták egyszer elhinni hogy egyáltalán vagyok ennyi.
2015. aug. 13. 22:10
 3/8 anonim ***** válasza:
Nemed? Korod?
2015. aug. 13. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
fiú, 14
2015. aug. 13. 22:15
 5/8 anonim válasza:

Én a helyedbe elkezdenék kondizni, tömegnövelővel.

Olvas róla több információt, mert azon belül is több van, de én a helyedbe ezt tenném.A

A kondi részét meg úgy, hogy minél nehezebb súlyt, de kisebb sorozatokban.(Már magadhoz mérve)

2015. aug. 14. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Biztos, hogy annyira vékony a csuklód? Gyerekkoromban én is azt hittem, irigyeltem az utcán látott kubikosokat, a vastag csuklóikért, kidagadó ereikért. Fiatal koromban is úgy véltem, hogy vékony a csuklóm, ezért különféle gyakorlatokkal igyekeztem vastagítani. Ha most (56 évesen) megnézem, most is vékonynak találom. Pedig a 90-es években egy szép, vastag csuklójú kollégám felpróbálta a karórámat, és lötyögött a csuklóján! Szóval nem vékony a csuklóm, csak annak látszik. Talán a tiéd is ilyen.
2015. aug. 14. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Hát nem tudom
2015. aug. 14. 22:01
 8/8 A kérdező kommentje:
Nem akarok tömegnövelőzni, sportolni sportolok, de abban a sportban nem az izom a lényeg, erősít nagyon, de nem kinézetre.
2015. aug. 14. 22:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!