Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Mi a leghasznosabb diéta?

Mi a leghasznosabb diéta?

Figyelt kérdés
Heti 5 alkalommal edzek intenzíven (súlyzós) majd utána levezetésnek 15 percet kardiózok. Az lenne a kérdésem hogy mi a legelérhetőbb diéta számomra, ha fogyni szeretnék? Gimnazista vagyok, szóval délelött csak szendvicset tudok enni, edzés után este meg olyan 6-ra érek haza. Remélem tudtok segíteni
2010. márc. 11. 17:59
 1/3 anonim ***** válasza:

Én úgy fogom csinálni, hogy heti 3súlyzós+1úszás+1-2futás.

Hány kiló vagy?

E nélkül nehéz lenne megmondani, hogy mi kellene? Milyen alkat vagy? Nagyon zsíros, van rajtad azért izom, kevésbé zsíros.... (gondolom nem vagy full szálka, ha szálkásítani akarsz)


Az étkezés a legfontosabb!


Szánnál táplálékkiegészítőkre pénzt?

HA igen mennyit?

2010. márc. 11. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
100 kiló vagy, 187 centi, de senki nem mondaná meg rólam hogy ennyi a súlyom. izom is van rajtam. csakhát zavar a fölösleg emrt ruha nélkül azért látszik.
2010. márc. 14. 16:47
 3/3 anonim ***** válasza:

Az a lényeg, hogy több kalóriát égess el, mint amennyit beviszel!

Heti kb 3súlyzós edzés, 1úszás és 1-2futás. (nekem ez az edzés)

A 10kilóddal vigyél be olyan 270g fehérjét és 250g ch-t.

Naponta étkezz vagy 7-8szor. Sokszor egyél, de keveset!


Úgy nézd, hogy egy órás séta kb 7,2km/h-val 7,2km távon olyan 400-410kalóriát éget.

2010. márc. 15. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!