Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Rengeteg fele dieta van, ti...

Rengeteg fele dieta van, ti es az ismeroseitek melyik dietatol fogyott, melyik a leghasznosabb?

Figyelt kérdés
Ha van tobb dieta is, amelyik szimpatikus lenne, melyiket valasszam?
2008. dec. 3. 20:06
 1/9 anonim ***** válasza:

Azt amelyik a leglassabb fogyást ígéri.

Mert azok a tartósabb eredmények.


De a diéta csak az első lépés, ha nincs életmódváltás , és visszatérsz majd a megszokott étkezéshez, és mozgáshiányhoz, tuti hogy több jön vissza negyed idő alatt

2008. dec. 3. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Sokan szídják a 90 napost, de nekem ez volt az egyetlen ami bevált. Még csinálom, most tartok a 79. napnál és 14 kg-ot fogytam eddig.
2008. dec. 3. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
weight watcher, két év alatt 35 kilót fogytam.
2008. dec. 3. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Hol ir magyarul errol a dietarol?
2008. dec. 3. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

Mármint a ww-ről? Igazából nem találtam nagyon jó magyar oldalt. Én külföldön élek.

Van egy fórum a hoxa.hu-n és lehet róla olvasni a sulyfigyelo.gportal.hu-n.

2008. dec. 3. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

[link]

PSMF diéta. Én ettől, ez az egyetlen, amikor az ember a zsírból a fogy. Elhiheted, hogy ha a 90 -t csinálod, a szervezeted gyorsan kinyomja a vizet, utána elkezdi lebontani az izmokat. Nem ilyen olyan diéta kell, hanem normális, és tudatos kajálási- mozgási életmódot kialakítani.

2008. dec. 4. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Koszi
2008. dec. 4. 10:51
 8/9 anonim válasza:
78%
Nekem két ismerősöm a szétválasztó diétától fogyott le sokat. Az az, mikor az egyik nap csak fehérjét, a másik nap csak szénhidrátot....stb eszik. Én még soha nem próbáltam. A legjobb a napi 5-6 étkezés, meg van adva hogy mit ehetsz, és mennyit. Grammra. Na zyír meg cukor nincs benne. Akkor fogytam a legjobban mikor 3óránként ettem egy keveset. Most egy 13 napos diétát csinálok, azt mondja garantált 8-10 kiló. Na annyi nincs rajtam, de meglátjuk. Majd megírom mi lett a vége! :)
2008. dec. 4. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Én a Norbi Update-től fogytam 15 kilót, amit egészen a terhességem közepéig tudtam tartani. Utána már nem tartottam be és visszajöttek a kilók (úgy gondoltam, terhesség alatt mégsem kellene diétázni). A szülés után újra eszerint az életmód (nem diéta!) szerint élek és már majdnem minden kilóm visszament (2 hónap alatt). Mindent eszek (kerülöm a finomlisztet és a cukrot azért), csak az számít, hogy mikor. Édességeket csak délelőtt szoktam enni, este pedig 5-6 után nem nagyon eszem. Szerintem ez egy nagyon jó módszer, mert simán be lehet tartani akár egy életen keresztül, ha valaki rááll. Nekem 1 nap sem kellett, hogy átálljak rá, mert tényleg olyan egyszerű megszokni. Norbi termékeket nem veszek, simán a módszert alkalmazom. Ajánlom a cukor helyett glükóz és a fehérliszt helyett a teljes kiőrlésű liszt használatát (ha ezt nem is teszed meg, akkor is fogsz fogyni, csak a hízlalós dolgokat lehetőleg reggel edd meg). A TARTÓS fogyás titka az, hogy életmódot változtatsz. Ha ez megtörténik, akkor a South Beach, Atkins, Update stb. mind hatásos, de ha utána visszatérsz a régi életmódodhoz, visszajön minden bármilyen diétát csinálsz. Ezért kell olyan módszert választani, amit be tudsz tartani hosszútávon.
2009. febr. 15. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!