Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Hogyan lehetne ilyen alakom?...

Hogyan lehetne ilyen alakom? (Bővebben lent)

Figyelt kérdés

4 év alatt 15 kg-tól szabadultam meg (illetve tartottam meg a súlyomat), aminek köszönhetően jelenleg 170 cm és 51 kg vagyok. Az alakommal mégsem vagyok elégedett. Naponta futok és erősítek is 3-szor egy héten, a kívánt eredményt ezidáig azonban nem sikerült még elérnem, pedig az étkezésemre is igyekszem odafigyelni (no cukor, fehér liszt...stb.). Tudnátok nekem tanácsot adni, hogy az alábbi videóban látott lány alakjához hasonlót milyen mozgással/diétával lehetne "megszerezni"? (Vékony, mégsem deszka, tehát van neki kis popsija, szép feszes kb. mindene stb.)


[link]


A válaszokat előre is köszönöm!



2015. szept. 6. 20:57
 1/5 anonim ***** válasza:

Hú ezt így estére... :D


Ő valószínűleg fitness modell szóval nem egy átlagos nőcske jó alakkal. :D


Évek munkája, valószínűleg konditermes és kardió együttvéve. Sok feszesítő, súllyal végzendő kemény munka. :D

2015. szept. 6. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

sokkal jobb kérdés:

Hogy lehet ilyen csajom? :D

2015. szept. 6. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Jövő nyárra lehet ilyen alakod ha a testfelépítésed hasonló, sőt.. Konditerem kemény súlyzós edzés heti 3x teljes testes. Heti 2x kardió. Egy bomba jól összeállított étrend. Pár kiegészítő, nem kötelező de jó ha van, multivitamin, tejsavófehérje, lenmagolaj, ízületvédő. Pihenés.

Március végéig tömegnövelő étrend hogy minél több izmot magadra pakolj. Április, május szálkásító étrend hogy minél több izmot megtarts a legtöbb zsírvesztés mellett.

2015. szept. 6. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Hát azért a csajszinak elég jó a genetikája. Ha neked nem ilyen a testfelépítésed, akkor ilyen nem leszel, mint ő.

Viszont a paramétereid elég jók, szerintem sír már nincs rajtad. Innentől már nem futni kell, meg erősíteni (ez amúgy mit takar?),pláne nem diétázni, hanem konditeremben súlyzós és gépes edzésekkel tömegnövelő étrend mellet tömeget növelni, hogy izmos legyél.

Ha full amatőr vagy a témában, akkor ajánlom a shop.builder cikkeket és a Sárga Kapszula c. könyvet, szerintem full amatőröknek ez tökéletes.

23/L

2015. szept. 6. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Komolyabb testépítő versenyzői múlttal rendelkező személyi edzőtől kérsz egy fitnesz modell versenyfelkészítést.Abban benne lesz a közös edzés az étrend személyre szabottan és a pózok kigyakorlása.Az elején lesz egy tömegnövelő periódus hogy meglegyen a kellő forma,utána a szálkásítás,hogy elérd a videóban lévő testzsírszázalékot.Nem lesz olcsó,de egy év alatt összehozhatod.
2015. szept. 7. 01:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!