Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Fegyencedzés kérdések? Mikor...

Fegyencedzés kérdések? Mikor váltsak szintet? Lent

Figyelt kérdés

A könyv azt írja, hogy kezdjük az 1. lépéssel, én ezt meg is tettem, a könyv hátulján lévő Veterán edzésterv szerint haladok (haladok... hétfőn kezdtem). A könyvben leírtak alapján mindent 1 hónapig kell kb csinálni, és inkább nagyobb intenzitással, kisebb ismétlésszámmal. De ilyen kevés ismétlésből tényleg elég lesz 4 alkalom (vagy 5, hónaptól/erőnlétemtől függően), hogy aztán továbbléphessek és erősödjek is?


És ezeket milyen bontásban csináljam? Arra gondoltam, hogy kezdeném a "Kezdő" szinttel első héten, 2. héten a Közepessel, 3.-on nehézségtől függően közepes +2-3 ismétlésszám illetve haladó, ha könny(ebb)en megy, és 4. héten a haladót csinálnám, utána mennék tovább.


A hídhoz és a kézenállásból fekvőhöz azt írták, hogy el se kezdjem, amíg nem vagyok 5-6. szinten a többiből... a hidat azt lehet, hogy tényleg ki is hagyom, de a kézenállós fekvőt nem szeretném, gond, ha azt csinálom? Hidas napon pedig mit csináljak, amíg el nem kezdem? Szünet?


Köszi előre is!



2015. okt. 14. 18:38
 1/3 A kérdező kommentje:
Ja és még valami, hogy melegítsek be? Későbbi szakaszokra azt írta, hogy az előző lépésekből csináljak néhányat, amíg az elején vagyok, az jó, ha csinálok pár nyújtást ami az adott területet érinti?
2015. okt. 14. 18:39
 2/3 anonim ***** válasza:

mindet csináld a hidat is.

és csinálhatsz 5 sorozatokat.

ha megvan 5x15 akkor léphetsz szintet.

a fejenállás mellé csinálhatod a pike push up-ot is,ez nincs a könyvben.

hideg izomzatot nem nyújtunk,nyújtás az edzés végén van.

2015. okt. 14. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
És akkor hogy melegítsek az elején? Szokásos tornaórai, karkörzés, törzskörzés meg hasonlók? Egyébként köszi, ment zöld.
2015. okt. 14. 20:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!