Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Fegyencedzéssel hogy haladjak?...

Fegyencedzéssel hogy haladjak? Veterán edzésterv.

Figyelt kérdés

Először úgy gondoltam, hogy mindegyik gyakorlaton dolgozok 1 hónapot (4-5 hetet), tehát össz. 4 sorozat amiből az első a kezdő, a 2. a közepes, a 3. a közepes/haladó nehézségtől függően a 4. pedig haladó szintű.


De pl. fejenállásnál lehet több idő kell, 5-6 hét mire a haladót meg tudom csinálni, ellenben ma csináltam fekvőket másodszorra, és elég könnyedén megcsináltam belőle a haladót (kicsit fájt a karom - utána 5 percig, majd elmúlt).


Az jó, hogyha mondjuk fekvőből megcsinálom ebből a lépcsőből még egyszer a haladót, utána továbblépek, amit meg nem tudok még megcsinálni, arra hagyok +1-2 hetet?


UI. az első fázissal kezdtem mindent, az edzéstervet betartva (a fekvőt és a húzódzkodást megcseréltem, hétvégén kényelmesebb elmenni a parkba, ahol van lehetőség húzódzkodni). Ez a 2. hetem, a múlt hetet szabályosan végigcsináltam.


Köszi előre is!



2015. okt. 19. 20:32
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!