Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Hogyan fogyjak le? (Bővebb lent)

Hogyan fogyjak le? (Bővebb lent)

Figyelt kérdés

Tudom,hogy kismilló ilyen kérdés van már itt,de számomra nem felelt meg egyik sem azok közül amit olvastam

Az én kis történetem:

A szüleim sokat mondják,hogy nagyok a combjaim és a seggem. Ezért szeretnék lefogyni, DE fogyókúra nélkül, mivel nem szeretném ha erről tudnának. Tudom,hogy egy idő után észreveszik,de most még nem szeretnék szólnin nekik. Fogyókúra azért nem jöhet szóba,mert azt eszem amit anya főz. Heti 3x45 perces tesi órán rendesen dolgozok, 1x1 és fél órát kézizek. Edzőterembe nincs időm, sem pénzem járni, valamint a szüleim nem örülnének neki. Ezért kérem a segítségeteket abban, hogy bevált edzésterveket (amiket este,otthon megtudok csinálni) írnátok nekem? Rengeteget keresgéltem már, de tapasztalatokra,véleményekre is kíváncsi lennék! Valamint ezek az edzések olyanok legyenek,amiket egy 14 éves lány megtud csinálni,tehát ne ilyen nagy mértékű fekvőtámaszokat például, mert örülök,ha 10-et megtudok csinálni.:D

Mint ahogy említettem: 14/L



2015. okt. 24. 13:31
 1/4 anonim ***** válasza:
0%

Angol keyboard dal irok szal remelem olvashato lesz,

Kaja:

Muszaj visszavenni a kana bevitelt meet kulonben 1helyben fogsz mozogni es nem jutsz sehova. Kenyeret felejtsd el vagy csak nagyon mertekkel. A kiorles mindegy, mert a kaloria a lenyeg nem a rost. A fiatal szervezetnek kell a kaja ezert he vond meg teljesen!

Mozgas:

A tesiora egy rakas fos mert meg sem lehet izzadni rajta. Komoly aerob mozgas kell ferfiaknak 40, noknek pedig 60 perc az idealis komolyabb izomvesztes nelkul. Ilyen fiatal lanynak viszont nem tudom, nezz utana pls! Van a youtube-on rengeteg fitness video. Heti 3 az megteszi.

Amit tudnod kell:

Heti 1 kg sulyvesztes as idealis habar en 2,5 kilot adtam le hetente anno.

Van zsiregeto TAPKIEG bolt ban Ami segit fogyni mozgas mellett.

Velem a folyekony biotech csodat muvelt. Finom, energizal, olcso. A kapszulak sosem voltak hatasosak nekem.


Son sikert!

2015. okt. 24. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:

Szerintem heti 4 alkalommal jó ha kimész futni / kocogni illetve rádobsz még este egy kis otthoni mozgással is. vannak interneten csomó jó példák erre, én is azokat csinálom. Én lehet túzásba viszem de amivel tuti biztos hogy izom is lesz rajtad meg lemennek a feleslegek az a TRX edzésprogram, számomra nagyon hatásos.

És én 14 évesen nem igazán javaslom ezeket a porokat/italokat, én se szedem és olvadnak a kilók :) és mint előző is irta a normális fogyás heti 1kg.

És ne feledd nem muszály edzőterembe járnod, a legjobb és leghatásosabb edzés szerintem még a futás meg a gugolás, de ha jó idő van ne figyelj a járókelő emberekre csináld a szabadba a felülést a fekvőt a gugolást, ezt csak a többi embereket inspirálni fogja. én is ezt teszem már mikor jó az idő. Sok sikert remélem segíthettem

2015. okt. 24. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Milyen magas vagy és hány kiló? Lehet, hogy normális a testsúlyod, csak piszkálni akarnak a feneked méretével.

A mozgás viszont mindig hasznos. Ajánlom a saját testsúlyos gyakorlatokat, amiket otthon is tudsz végezni, igazából bármilyen segédeszköz nélkül. Ilyenek a guggolás, kitörés, fekvőtámasz, plank stb. Nem tudom, mennyire jó az angolod, de itt van pár hasznos oldal:


[link]


[link]


[link]


Egyél sok gyümölcsöt, zöldséget, szeress meg minél több fajtát! Étkezz változatosan! Sok szénsavmentes vizet igyál (cukros vackokat ne nagyon). Szerintem ne koplalj, csak keress olyan ételeket, amiknek az ízükön kívül más hasznuk is van (vitaminok, ásványi anyagok), nem csak üres szemetek (ld. csipszek, cukorkák). De ne legyél magaddal túl szigorú. És ami a legfontosabb, hogy próbálj meg akkor enni, amikor tényleg éhes vagy, és ne csak azért egyél, mert unatkozol/szomorú vagy/feszült vagy stb.

2015. okt. 24. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Amit én csináltam, hogy szimplán nem ettem olyan sokat. Mellé edzettem. Fegyencedzést ajánlom, ebben vannak fokozatok, egy kezdő is tud igazodni. Munka, fáradtság nélkül nem lesz fejlődés. Testnevelés óra nem tudom mennyit számít. Még menj el heti 1x futni, a kézilabda edzés mellé. Bár ha nagyon kövér vagy, nem erőltetném a futást a térd és boka egészsége miatt. Gondolom annyira azért nem vagy elhízva, a nők/lányok szeretik ezt felnagyítani.
2015. okt. 25. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!