Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Megfelelo dieta melle milyen...

Megfelelo dieta melle milyen mozgast valasszak hogy fogyjak, ha a futast nem birja a terdem? 17/L

Figyelt kérdés

2015. máj. 21. 15:57
 1/4 anonim ***** válasza:
Bármi, amit tudsz aerob tartományban végezni. Biciklizés, tempós séta is elég. Úszás nem jó.
2015. máj. 21. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
Próbáld ki a kettlebell-t, csak ajánlani tudom. A legjobb zsírégető módszer. 1 óra alatt 1100 kalória kb (persze ez edzettségi szinttől is függ hogy végig tudod-e csinálni azt az 1 órát.) Én imádom, nem az a monoton unalmas mozgás, és jó alakod is lesz tőle. Ha beszerzel egyett, még 50 éves korodban is fogod tudni használni hisz nem megy hamar tönkre. :)
2015. máj. 21. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Ez nem úgy megy mint #2 írta. Jó alakod akkor lesz ha feszes leszel a megfelelő izmok miatt, amik formát is adnak, izmosodni akkor lehet, ha többet eszel, mint amennyiből a szervezeted fenn tudja tartani magát, azaz az izom építéshez kalóriatöbblet kell. Fogyni akkor fogy az ember, ha kevesebb kalóriát tud felhasználni, mint amennyi kellene neki a súlytartáshoz, azaz ehhez kalória deficit kell. Nincs olyan, ami fogyaszt és formásít egyszerre és ha létezne is olyan mozgás ami 1100 kcalt éget (nincs, ilyen edzésforma szintjén, félmaratonnál már esetleg, nem egy ketelbell edzésnél..) akkor sem formásodnál ekkora kalória minusszal, de fogynál. De mint írtam 1100 kcalt mozgással elégetni, nem egy kettelbell edzésnél kezdődik...
2015. máj. 22. 01:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
3. Én tapasztalatból beszélek. Alakot formálni és fogyni egyszerre igenis lehet. Hisz az izom fejlődés a több fehérje beviteltől van, a fogyás meg a szénhidrátok csökkentéséből. Nem mindegy hogy milyen ételből fedezet azt az 1500 kcal. A kettlebell meg igenis durván égeti a kalóriát, messze az egyik legjobb zsírégető. (a gyors séta hegy menetben éget 600-800 kalóriát/h környékén.) Csak nem látszik az alakformálás eredménye, míg a testzsír %-ik igen kicsire nem fogy, na meg tovább tart alakot formálni, mint hízni aztán teljesen lefogyni. Kérlek járj utánna a dolgoknak mielőtt hülyeséget írsz!
2015. máj. 22. 07:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!