Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Valaki, aki benne van a...

Valaki, aki benne van a konditermes életben, segítene? Ötletek és tippek kellenek az edzésemhez.

Figyelt kérdés

18 éves lány vagyok, 173 cm magas és 57 kg, szóval normál testalkatú (És sokak szerint meg van az adottságom, hogy gyorsan elérjem a célom).

Egy éve elkezdtem konditerembe járni, de edzés mellett nem étkeztem egészségesen, szóval alig látszott a munka a testemen. (Egyébként súlyzós edzéssel és a tipikus alapgépekkel dolgoztam). Most viszont szeretnék komolyabban foglalkozni ezzel, de én nagyon nem értem ezt : a kalória számolgatást meg hogy miből mennyit szabad enni, mit nem szabad enni, fehérjéből mennyit előnyös inni, mikor és mennyit kell inni, milyen edzéstervet használjak, hányszor járjak egy héten, és stb.

Szeptember közepétől kezdtem újra járni és egy héten 4x járok, minden nap másra edzek és egy kicsit kevesebb édességet eszek és elkezdtem kardiozni is(amit utálok)és fehérjét(BiotechUsa-Whey Protein drink) is iszok minden edzés után (200ml tej+25g fehérjepor).

A célom: Nem testépítő, férfiakat megszégyenítően izmos testet szeretnék,

hanem : kicsit feszesíteni és szálkásítani magamat mindenhol, kicsit kerekebb és feszesebb popsi, izmosabb és nőiesen formás has,kar,vádli,comb,hát,...



2015. okt. 26. 10:09
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Első körben olvasd el a sárga kapszulát.
2015. okt. 26. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm! Minden kérdésemre választ kaptam a könyvből :)
2015. okt. 27. 20:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!