Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Egy csaj hogyan tudna legyőzni...

Egy csaj hogyan tudna legyőzni egy fiút verekedésben?

Figyelt kérdés

2015. nov. 20. 14:29
1 2 3 4 5 6 7 8
 31/78 anonim ***** válasza:
100%
Figyelj :) már akkor harcművészettel foglalkoztam, amikor még nem is éltél. A munkám miatt pedig teljesen az életem részévé vált a közelharc. Minden nap találkozom vele. Hidd el, va valaki rendesen eltalál, lágyékon rúg, akkor se te én nem fogunk tudni mit csinálni. Esetleg ha magát a rúgást kivéded, de test közelben lévő ellenfél valószínűleg térdelni fog, és nem is fogsz rá számítani.
2015. nov. 20. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/78 anonim ***** válasza:
81%

"e test közelben lévő ellenfél valószínűleg térdelni fog"


ha egy no mar olyan kozel van egy ferfihoz hogy terdelni tud, es tenyleg verekednek, akkor a csaj mar regen rafaragott.


Ha onvedelmi szempontbol nezzuk, akkor egy esely van: erzekeny pontot tamadni (szem, agyek, fulek tepese) utana pedig futas. Ez a no egyetlen valodi eselye.


Harcba bocsatkozni egy ferfival teljesen ertelmetlen es eselytelen.

2015. nov. 20. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/78 anonim ***** válasza:
71%

Ha testközelben van,akkot lökés,fejelés,megelőző térdelés,és a csaj bukta az egészet.

15/F

2015. nov. 20. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/78 anonim ***** válasza:

Am.ellenfelet mikor engedünk testközelbe?

15/F

2015. nov. 20. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/78 anonim ***** válasza:
100%

Bocsánat de utcai körülményekről volt szó. Az utcán pedig nem igazán úgy történnek a verekedések, hogy 3 méterről integrtsz az ellenfelednek, OSU, majd mehet a küzdelem

Egy utcai támadó, pláne ha egy nő ellen támad, akkor az ki szeretné rabolni, vagy szimplán csak beleköt. Criminal pszichológia pedig világosan kimondja, hogy a támadó a helyzete miatt előnyben érzi magát, így ha a nőnek van egy kis lélekjelenléte, akkor bizony nagyon is könnyen lágyékon tudja térdelni a támadót, mivel az legkevésbé sem számít ellenállásra. Az az 5-10mp pedig pont elég, hogy elfusson. Egyébként Kérdező! A krav maga pont ezzel foglalkozik.

2015. nov. 20. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/78 anonim ***** válasza:

Ki az a hülye aki nem számít ellenállásra? :D

Az adrenalin meg tompítja a fájdalmat.

15/F

2015. nov. 20. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/78 anonim ***** válasza:

Nem akarok le meg be se szólni,de a kravmaga nem segített semmit. A saját módszereimmel mindig nyertem.

15/F

2015. nov. 20. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/78 anonim ***** válasza:
80%
Szerintem fejezzük be itt és most oké ?:) majd pár év múlva rájössz hogy mekkora butaságot írtál. Semmi értelme a vitának, mert nem vagy tisztában, hogy hogy működik egy bűnöző, utcai támadó agya. Az, hogy te képzetlenül verekszel a suliban a szintén képzetlen társaiddal, had ne számítson komoly támadásnak :). Neked biztos az, ha esetleg majd ellátogatsz egy olyan edzésre ahol tanítanak közelharcot, talán kicsit tisztábban fogsz látni :).
2015. nov. 20. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/78 anonim ***** válasza:
61%

Nem a suliban,utcán verekedtem. Mindig. Általában 2-3 ember ellen.

Na elég. Egyikünk sem hisz a másiknak.

15/F

2015. nov. 20. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/78 anonim ***** válasza:
50%
Te kis gladiátor :D 2-3 ember ellen verekszel az utcán MINDIG :D ezt valóban nehéz elhinni, amennyiben tényleg így van szólj a szüleidnek. Én nem szeretnélek kioktatni, lehet saját véleményed, de tudod elég ha csak egy ember hiszi el, és már el is terjedt a hülyeség. A nőknek utcai önvédelemre az egyik legjobb választás lehet a krav maga, egy lágyék rúgás ha pontosan van kivitelezve nagyon is hatékony tud lenni. Ezek tények, az hogy neked 15 évesen mik a személyes meglátásaid, megint más dolog.
2015. nov. 20. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!