Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Egy csaj hogyan tudna legyőzni...

Egy csaj hogyan tudna legyőzni egy fiút verekedésben?

Figyelt kérdés

2015. nov. 20. 14:29
1 2 3 4 5 6 7 8
 61/78 anonim ***** válasza:

Kicsit keresgéltem a neten és nézd csak mit találtam. Erős kemény ütések és rúgások. Gyomorszájon, combon állszélen, szívgödrön ilyen erejű ütések/rúgások KO értékűek, mind a ringben mind az utcán. Pláne ha a támadó nem számít ellenállásra.



[link]

2015. nov. 21. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 62/78 anonim ***** válasza:

Utolsó

Csak annyit felejtesz el hogy itt senki nem fog olyan körülményeket teremteni hogy nyílt verekedés legyen.

MMA meg a karate is szabályokhoz kötött.

Majd ha egy ideges agresszív férfi nekimegy mert a lány 10-20-30 kilóval könnyebb nála és simán fellöki mert nem kell hozzá sok akkor aztán lehet 20 danos is.


Ja igen azt meg hozzáteszem hogy ha megtámadnak valakit nem igazán fegyvertelenül történik, vagy 1 az egyben.

Ha pedig ez az eset áll fenn mindenféle nyomi nem fog 1 az 1 ellen kiállni.

Csak tedd fel magadnak a kérdés... miért nincs nő vs férfi box vagy bármi? nőknél 60kg az olyan átlag, férfiaknál pedig 75-80. Ilyen differenciával már boxolni sem engednek mivel akkora előnyt jelent ez a másik félnek ami szinte behozhatatlan. Gondolj bele miért van könnyűsúly meg nehéz?

Jó a x súly felett már korlátlan is van de arról ne beszéljünk.

2015. nov. 21. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 63/78 anonim ***** válasza:

Honvéd.

Te hány igazi utcai harcban vettél részt? Csak mert ezek az ilyen kyus olyan danos harcok gondolom egy edzőteremben történtek. Ott pedig mindkét az akkor megengedett technikákat használja,nem fogja folytogatni,vagy valamijét eltörni. Max.az orrát.

15/F

2015. nov. 21. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 64/78 anonim ***** válasza:
:) szerintem nem tartozik rád hogy ohl mit csináltam. 3x kötöttek belém komolyabban 2x kidumáltam magam. senki nem ebszélt ring körülményekről. azt mondtam hogy ha valaki például a videóban demonstrált nőt az utcán megpróbálja kirabolni az bizony koppanni fog a földön mert az hasba vagy lágyékon térdekli. az utcai rablások nem úgy történnek hogy téged fellöknek hanem odamennek hozzád lefognak falhoz nyomnak és kérik a tárcád esetleg egy kést fognak rád. ha hátba akarnak késelni az ellen senki az ég világon nem tud védekezni se nő se férfi, de olyan nincs hogy valaki random hátba késelnek.
2015. nov. 21. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 65/78 anonim ***** válasza:

Megint felhoztal egy agyonkoxolt amazont. Olvass vissza, korabban is irtam, ha egy kepzett, nagydarab no megy neki egy atlag ferfinak, akkor esetleg lehet eselye.


Ezt az MMA-s csajt tedd szembe egy 110 kilos, tiszta izom MMA-s fickoval, szerinted mi lesz a kimenetel?


Szelsosegek marhara nem szamitanak, ha az atlagos eselyekrol es emberekrol beszelunk.


A korabbi 2 videodat meg nezd meg meg 1x, a masodik egyertelmuen megrendezett, de sanszos hogy az elso is.


Nem veletlenul nem latszik amikor a fickot uti a foldon a csaj.

2015. nov. 21. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 66/78 anonim ***** válasza:

Nem egy rablás úgy történik hogy kikapják a kezéből a telefont vagy a pénztárcát és elfutnak vele, vagy esetleg az egész táskát:)

Egy sötét sikátorban pedig ráfogják majd a kést nem szaroznak és mondják hogy ,,ürítsd ki szépen a zsebeidet'' vagy szemből 1-2 méterre vagy mögé állnak és mondják ezt neki. Ja meg persze ,,ha megfordulsz megöllek'' után megnézném melyik acélhölgynek lenne mersze megfordulni:)

2015. nov. 21. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 67/78 anonim ***** válasza:
Egy 110 kgs mma bajnok ugyanúgy összecsukja a nőt az utcán, mint a férfit. A baromságaitokat osztjátok, hogy ha valaki nő, az ássa el magát, és adja oda a táskáját az első 20 éves hülyegyereknek, mert úgyse nyerhet. Ez fszság mellesleg irrelevánsan érvelsz, egy 50kgs férfi ugyanúgy lágyekom tudja rúgni a 70kgs férfit, mint az 50kgs nő. Azt pedig pont elég, hogy elmeneküljön. Te azt mondod, hogy egy átlagos nő semmit nem tud tenni az erőszak ellen, feltételezésekkel következtetsz az érveidre. Én befejeztem.
2015. nov. 21. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 68/78 anonim ***** válasza:
Egy 70-80 kilósra felhizlalt, kiedzett küzdősportoló nő megver egy átlag Jóskát. Ennyi.
2015. nov. 21. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 69/78 anonim ***** válasza:

"Te azt mondod, hogy egy átlagos nő semmit nem tud tenni az erőszak ellen"


Draga Honvedom, ugy latszik baromi sokat utottek a fejedet, mert a szovegertes nagyon nehezen megy.


Egyaltalan nem ezt mondtam, de mindegy.

2015. nov. 21. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 70/78 anonim ***** válasza:

Honvéd,Honvéd. Ne gondold már azt,hogy minden ember felkészűlt képzett harcos,csak a támadó nem :D Mellesleg a rabló lehet hogy az eszét is használni fogja.

15/F

2015. nov. 21. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!